Praca w Tenneco. Praca na lata.

Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o. jest jednym z największych pracodawców w regionie południowo-zachodniej części Górnego Śląska. Zatrudniamy ponad 2000 osób. Nasza firma to przede wszystkim ludzie. W codziennej pracy kierujemy się wartościami takimi jak uczciwość, szacunek, praca zespołowa, a także troska o przyszłość.

2021 rok był rokiem wielu wyzwań dla całej gospodarki, a szczególnie dla branży automotive. Udało nam się zdać ten niezwykle trudny egzamin. Celem, jaki nam przyświecał, było zapewnienie naszym pracownikom poczucia stabilności i bezpieczeństwa w niepewnych czasach. Programem, który odpowiada na te potrzeby, jest przede wszystkim nasz zakładowy fundusz socjalny. Dzięki niemu możemy pomagać naszym pracownikom w trudnych sytuacjach przyznając różnego rodzaju zapomogi finansowe. Dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie pracujących u nas osób. Zapewniamy dostęp i współfinansowanie prywatnej opieki zdrowotnej oraz multikarnetu sportowego Medicover Sport, dofinansowujemy również karnety na basen. Dla osób, które wolą spędzać wolny czas nieco inaczej, mamy dofinansowania do imprez kulturalnych organizowanych przez zakład oraz do m.in. biletów do kina, teatru lub na koncert. Wiemy jak ważny jest odpoczynek, dlatego dofinansowujemy wczasy naszych pracowników.
Staramy się, aby każdy pracownik, a szczególnie pracownicy posiadający dzieci czuli, że i w tej niebywale trudnej roli rodzica mogą na nas liczyć. Zapewniamy dofinansowanie do wypoczynku zorganizowanego, obozów, kolonii czy zielonej szkoły. Organizujemy spotkanie z Mikołajem, na którym wręczamy dzieciom wypełnione łakociami paczki świąteczne.
Tradycyjnie organizujemy Zimowy Dzień Firmowy, kiedy to drzwi naszej firmy są szeroko otwarte. Rodziny naszych współpracowników mogą wówczas przyjść i zobaczyć jak wygląda produkcja „od podszewki”. Największą popularnością wśród dzieci cieszą się pokazy chemiczne oraz specjalnie na tę okazję przygotowywane show robotów. Z kolei latem organizujemy rodzinny piknik firmowy z wieloma atrakcjami dla młodszych i starszych.
Jest dla nas istotne, aby uczestniczyć w ważnych momentach życia naszych pracowników, dlatego też pracownikom zawierającym związek małżeński dajemy bonus finansowy na nową drogę życia.
Nieustannie doceniamy wkład w działanie naszej firmy. Pracownicy mogą uzyskać premie motywacyjne, uznaniowe oraz frekwencyjne. Prowadzimy także premiowany finansowo program zgłaszania usprawnień. Wybieramy „Pracownika Miesiąca”, „Pracownika Roku”, przyznajemy również wiele innych nagród branżowych. W naszym zakładzie pracownicy tworzą bardzo zintegrowane zespoły, niewątpliwie w integracji pomagają utworzone kluby biegaczy, wędkarzy i rowerzystów.
Tworzymy miejsce pracy, w którym każdy będzie czuł się dobrze i będzie mógł się rozwijać zgodnie ze swoimi predyspozycjami. Co roku prowadzimy wiele szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych – rozwijamy zarówno kompetencje miękkie, jak i specjalistyczne.
Wierzymy, że razem możemy tworzyć nową, lepszą rzeczywistość, w której wzajemny szacunek, praca zespołowa i troska o siebie nawzajem są priorytetami.

rekrutacja.rybnik@tenneco.com

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email