Bruk-Bet® ponownie wyróżniony przez klientów!

W firmie Bruk-Bet® nieustannie dążymy do tego, aby nasze produkty były innowa­cyjne, wpisywały się w aktualnie obowiązujące trendy, ale jednocześnie były wykonane z należytą starannością i odznaczały się bardzo dobrą jakością.

Niezależnie od obranych prio­rytetów w centrum zaintereso­wania zawsze znajduje się klient i jego oczekiwania oraz preferen­cje. To właśnie dzięki kreatywności i wprowadzaniu nowatorskich pro­duktów możemy w pełni cieszyć się z przyznawanych wyróżnień.
Ochrona nawierzchni Perlon® Lamino® czy wielkoformatowe płyty bru­kowe na podjazd i taras to tylko niektóre przykłady nowatorskich rozwiązań, jakie marka Bruk-Bet® wdrożyła w ostatnich latach. Pro­dukty Bruk-Bet® regularnie są doceniane w wielu prestiżowych konkursach branżowych.
W 2018 roku zdobyliśmy dwie szczególnie istotne dla nas nagrody – złote godła TOP MARKA oraz Konsumencki Lider Jakości. Rok 2019 zaczął się dla nas równie pomyślnie, ponieważ zostaliśmy docenieni i otrzymali­śmy złoty Laur Konsumenta, a w 2020 roku ponownie nagrodzono nas złotym Konsumenckim Liderem Jakości. Wszystkie nagrody zostały przy­znane marce Bruk-Bet® w kategorii kostka brukowa.
Laur Klienta to jeden z najbardziej prestiżowych ogól­nopolskich projektów konsu­menckich. Co roku wybierane są najpopularniejsze i godne zaufania marki, produkty i usługi z branży budowlanej. W konkursie uwzględ­niane są m.in. takie aspekty jak dynamika wzrostu popularności czy innowacyjność produktów/usług. Zwycięstwo w tegorocznym plebiscycie i złote godło Laur Klienta 2021 jest wyróż­nieniem, które świadczy o unikal­nym charakterze marki Bruk-Bet®, gwarancji jakości oraz sile wielolet­niej więzi z klientami. To właśnie te wartości od lat plasują nas na wiodącej pozycji na rynku mate­riałów budowlanych. Podstawą konkursu jest popularność i gło­sy przyznawane przez klientów w plebiscycie Laur Klienta oraz w pozostałych rankingach dostępnych na rynku. Dzięki gło­som klientów zdobyliśmy pierwsze miejsce, uzyskując aż 35% wszyst­kich oddanych głosów.
Przyznane wyróżnienia przez klientów nie tylko pozytywnie wpływają na nasz wizerunek, ale przede wszystkim potwier­dzają jakość oferowanych przez nas produktów. Są realnym do­wodem na to, że podążamy we właściwym kierunku.
Oferujemy szeroki wybór kostek, wielkoformatowych płyt brukowych oraz płyt tarasowych, które świetnie nadają się na ta­ras lub podjazd do domu. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej i różnym rodzajom wykończeń powierzchni z łatwością będą Pań­stwo mogli połączyć poszczególne produkty. Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się murki, palisady, obrzegowania oraz stopnie scho­dowe, które pozwolą na eleganckie i komplementarne wykończenie wokół nawierzchni brukowanych.
W dalszym ciągu będziemy do­kładać wszelkich starań, by nasz asortyment spełniał wymagania stawiane przez konsumentów i w pełni odpowiadał ich potrzebom.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email