Marki VIFON i TaoTao nagrodzone złotym Laurem

Z wielką przyjemnością informujemy, że marki VIFON i TaoTao, których wyłącznym dystrybutorem jest firma
Tan-Viet International S.A., zdobyły ponownie najwyższe miejsca (w swoich kategoriach) w tegorocznej edycji prestiżowego plebiscytu popularności produktów i usług Laur Klienta/Konsumenta 2022 przeprowadzanego wśród konsumentów.

Marka VIFON otrzymała złoty Laur Konsumenta 2022 w kategorii „Zupy błyskawiczne/instant – jakość produktów” potwierdzając swoją niezaprzeczalną, wysoką pozycję rynkową. Polacy uwielbiają tę markę, obecną na rynku już od 32 lat, za bogactwo smaków i aromatów, a także różne formy opakowań (folia, miski, kubki, tacki, lunch boxy), co daje konsumentowi naprawdę szeroki wybór asortymentu. Śledząc trendy rynkowe oraz odpowiadając na zapotrzebowanie klientów, portfolio produktów powiększyło się o gamę zup do gotowania, których przygotowanie zajmuje tylko kilka minut, a intrygujące smaki Rosół po azjatycku i Kimchi przenoszą w świat orientu. Pod marką VIFON można znaleźć również produkty w formie lunch box oraz tacki – dania z makaronem, które po przygotowaniu gotowe są do zjedzenia prosto z pudełka/tacki. Ofertę marki uzupełniają sosy chili i sojowe, chrupiące prażynki krewetkowe w formie snack oraz oryginalne wietnamskie kawy i zielone herbaty.
Marka TaoTao, która w swoim asortymencie ma sosy sojowe, sosy chili, marynaty, makarony orientalne, grzyby MUN i wiele innych azjatyckich produktów, głosami respondentów nagrodzona została złotym Laurem Konsumenta 2022 w kategorii „Produkty orientalne – jakość produktów.” Produkty TaoTao stosowane są do przygotowywania dań azjatyckich, jak i tradycyjnych, a otwartość konsumentów na kuchnie świata, chęć eksperymentowania i łączenia różnych smaków powodują, że z roku na rok rośnie zainteresowanie tymi produktami. Sosu sojowego można używać zamiast soli do przyprawiania zup, dań mięsnych, rybnych i wielu innych. Szerokie zastosowanie mają również sosy chili, które z powodzeniem zastępują keczup i mogą być dodatkiem do kanapek, tostów, pizzy i dań z grilla. Sos Teriyaki świetnie sprawdzi się jako marynata do mięs, ryb, warzyw. Coraz szersze grono odbiorców mają bezglutenowe makarony ryżowe zarówno wśród osób dbających o linię, kierujących się aspektami zdrowotnymi oraz chcących urozmaicić swoje potrawy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Klientom za zaufanie i lojalność wobec naszych marek VIFON i TaoTao. To właśnie zadowolenie Klientów daje nam najwięcej satysfakcji oraz motywacji do tego, aby dostarczać produkty jak najlepszej jakości, zróżnicowane w smakach i skierowane do szerokiego grona odbiorców.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email