Rex-Bud Budownictwo z tytułem Solidnego Pracodawcy 2024!

Rex-Bud Budownictwo to rodzinna firma budowlana z niemal 30-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w generalnym wykonawstwie wielkokubaturowych obiektów przemysłowych w całej Polsce i na terenie Węgier. Swoim klientom oferuje kompleksową obsługę i możliwość inwestycji w systemie „zaprojektuj i wybuduj”. Na koncie ma ponad 3 000 000 mkw. wykonanych powierzchni. Z każdym rokiem firma odnosi coraz większe sukcesy, stając się jednocześnie wiodącym pracodawcą na rynku, o czym świadczy m.in. tegoroczne przyznanie tytułu Solidny Pracodawca Roku.

Kolejny sukces na koncie

Tytuł Solidny Pracodawca Roku to zwieńczenie naszej pracy i zaangażowania z obszaru odpowiedzialnej polityki personalnej. Ogromnie dziękujemy za docenienie naszych działań. Jest to dla nas duży zastrzyk motywacji do dalszego działania i utrzymywania wysokich standardów w tym zakresie.

Inwestujemy w ludzi

To idea, która przyświeca nam od niemal 30. lat. Dlatego wsłuchujemy się w potrzeby naszego zespołu i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom oferując szereg benefitów w postaci specjalistycznych kursów, szkoleń, prywatnej opieki medycznej czy dofinansowań do kart sportowych. Ponadto regularnie organizujemy wyjazdy integracyjne, dbając o tzw. work-life balance.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email