Solidne fundamenty i biznes oparty na wartościach

Branża grzewcza odnotowuje okres dynamicznego rozwoju. Zmienia się rynek, pojawiają się nowe technologie, rozwiązania ustępują miejsca bardziej ekologicznym i energooszczędnym. Przedsiębiorstwem, które od lat angażuje się w projekty, mające na celu poprawę stanu środowiska naturalnego jest firma Viessmann, lider produkcji systemów grzewczych i chłodniczych na najwyższym poziomie technologicznym.

Od początku działalności polski oddział firmy Viessmann angażuje się w projekty, które pozwalają zmodernizować i usprawnić jakość energetyczną i ekonomiczną branży grzewczej w Polsce. Konsekwencja, przełamywanie barier w myśleniu oraz wiara w sukces przynoszą wymierne rezultaty w postaci wiodącego miejsca w branży oraz zaufania, jakim obdarzają firmę partnerzy i klienci. – Bardzo się cieszymy, że konsumenci w Polsce rozpoznają naszą markę i niezmiennie obdarzają nas zaufaniem. Dzięki temu już po raz kolejny możemy cieszyć się wspaniałą nagrodą, jaką jest Laur Konsumenta. To dla nas wyjątkowe wyróżnienie, ponieważ przyznawane jest przez obiektywne i niezależne jury. Dziękujemy za każdy głos oddany na firmę Viessmann. Tytuł jest dla nas zachętą do dalszej wytężonej pracy i realizowania kolejnych innowacyjnych projektów – dodał Sebastian Walerysiak, prezes Viessmann Polska.

Sytuacja w branży grzewczej to okres dynamicznego rozwoju. Zmienia się jednak nie tylko rynek, ale również sam klient. Społeczeństwo polskie staje się coraz bardziej otwarte na nowe technologie oraz coraz bardziej chętne do zmiany nawyków. Firma Viessmann proponuje swoim klientom rozwiązania, które nie tylko odpowiadają na ich potrzeby, ale w globalnym kontekście mają prowadzić do zmian polityki klimatycznej i poprawy jakości życia.

Jako pionier ochrony środowiska Viessmann dostarcza systemy grzewcze o wyjątkowo niskiej emisji substancji szkodliwych i dużej sprawności energetycznej. Topowe produkty to pompy ciepła, systemy solarne, systemy chłodnicze, panele fotowoltaiczne oraz kotły kondensacyjne nowej generacji. – Działanie z troską o przyszłe pokolenia jest częścią naszej filozofii. Wspólnie z naszymi partnerami i rzemiosłem instalatorskim chcemy skoncentrować się na nowoczesnym zarządzaniu energią gospodarstw domowych w oparciu o nowe technologie oraz digitalizację i informatyzację komunikacji. W zakresie systemów grzewczych oznacza to kompletną kontrolę i zarządzanie energią cieplną w budynkach – tłumaczy Sebastian Walerysiak, prezes Viessmann Polska.

Przez lata firma Viessmann Sp. z o.o. wprowadziła wiele innowacyjnych przedsięwzięć. Obok usługi 24-godzinnej infolinii techniczno-serwisowej, to również powołanie do życia Fundacji „Świadomi Klimatu”, której celem jest budowanie świadomości ekologicznej i zapobieganie niskiej emisji, a także prowadzona od 2003 roku Szkoła Policealna Nowoczesnych Technik Grzewczych Akademii Viessmann. Są to jedyne takie przedsięwzięcia w branży grzewczej w Polsce, a także jedyne tego typu prowadzone przez firmę na świecie.

Firma Viessmann to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą. – Niezmiennie wierzę w to, że umiejętność budowania długotrwałych relacji opartych na obopólnym zaufaniu i szacunku to klucz do sukcesu firmy. Przez lata zarządzania polskim oddziałem Viessmann udało mi się zbudować znakomity zespół pracowników i zadbać o przyjazne otoczenie rynkowe. Wspólnie wprowadziliśmy kilka innowacyjnych rozwiązań, które stały się obowiązującymi normami dla całego koncernu. Dzięki temu obecnie posiadamy zaplecze, które pozwala nam zaoferować kompleksową ofertę dla każdego klienta – od inwestora indywidualnego, po klienta przemysłowego – dodaje Sebastian Walerysiak.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email