CEVA – solidna i zaangażowana

W dzisiejszym dynamicznym i nieprzewidywalnym świecie bycie solidnym to cecha, która nabiera jeszcze większego znaczenia.
W społeczeństwie, w którym wiele wartości i zasad wydaje się być podważanych, solidność jest jak skała, na której można oprzeć swoją wizję, realizować misję i budować długotrwałe relacje z klientami i pracownikami.

Halina Pochopień, HR Business Partner Anna Feliksiak, Dyrektor HR CEVA Polska Beata Szewczyk, Payroll & HR Administration Supervisor

Taka właśnie jest CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.  – SOLIDNA i ZAANGAŻOWANA

CEVA jest solidna i niezawodna. W erze ciągłych zmian i zawirowań ludzie potrzebują pewności, że firma oferuje nie tylko stabilizację, ale jednocześnie zapewnia rozwój sobie i pracownikom. Z perspektywy pracodawcy – grupa CEVA w Polsce podwoiła liczbę pracowników dzięki ostatnim akwizycjom firm: Ingram Micro CLS oraz GEFCO Polska, a także poprzez naturalny przyrost. Obecnie zatrudniamy prawie 4000 osób na podstawie umowy o pracę i tyle samo pracowników tymczasowych.

Z perspektywy pracownika mamy jeszcze więcej narzędzi wspierających rozwój, np. platformy z wiedzą interdyscyplinarną, dostęp do szerszej palety szkoleń oraz większy networking – możliwość wymiany wiedzy i poglądów. Zwiększona skala działalności to również obok plusów, znaki zapytania. Czy integracja firm przebiegnie pomyślnie, czy wszystkie procesy zostaną tak poukładane, by nasi pracownicy i klienci odczuli pozytywną zmianę? Dzięki naszym pracownikom, których zaangażowanie jest budowane i wspierane zarówno przez zarząd, jak i całą organizację, zmiana staje się łatwiejsza.

CEVA angażuje pracowników do różnego rodzaju inicjatyw. Zachęca do udziału w akcjach charytatywnych i CSR, które mają wpływ na środowisko i zrównoważony rozwój, jak również dba o ducha rywalizacji, czy po prostu o dobry nastrój w pracy.

Co roku możemy się pochwalić wieloma akcjami sprzątania lasu, zbierania nakrętek, wspierania schronisk dla zwierząt, czy zrzutką na chorego kolegę. Oddajemy krew, sadzimy nowe drzewa, eliminujemy wodę w plastikowych butelkach. Dodatkowo pracodawca organizuje różnego typu konkursy dla pracowników i ich dzieci, dzięki którym zwraca uwagę na ważne tematy i jednocześnie tworzy miłą atmosferę w pracy.

W CEVA mamy miejsce pracy dla każdego. Ze względu na szybki rozwój potrzebujemy i dajemy coraz więcej stabilnych miejsc pracy. Nasi klienci zwracają uwagę na wartości, którymi my się kierujemy. Równe traktowanie, zero tolerancji dla dyskryminacji i braku szacunku, jakość i dbałość o najwyższe standardy.

Takim podejściem i kulturą organizacyjną przyciągamy do nas talenty na każde stanowisko niezależnie od wieku czy doświadczenia.

Solidna i zaangażowana firma przyciąga SOLIDNYCH i ZAANGAŻOWANYCH Pracowników!

Strategicznym elementem pozyskania lojalnego pracownika jest zapewnienie odpowiedniej kultury organizacyjnej. W CEVA kultura organizacyjna jest mocno powiązana z wartościami, które wspierają odpowiedzialność, kreatywność, odwagę w podejmowaniu wyzwań i ich realizowaniu oraz wzajemny szacunek i angażującą atmosferę pracy.

– Stawiając na bycie Solidnym Pracodawcą, jesteśmy pewni, że nasze talenty to solidni pracownicy. W dzisiejszych czasach, gdzie indywidualizm często dominuje, bycie solidnym oznacza również dbanie nie tylko o własne interesy, ale także o dobro otaczającego nas świata. Solidni ludzie angażują się w społeczność, podejmują odpowiedzialne decyzje i przyczyniają się do pozytywnych zmian – takie postawy w CEVA promujemy i dla takiej postawy warto wspierać świadomą i odpowiedzialną kulturę organizacyjną – podkreśla Anna Feliksiak, Dyrektor HR w CEVA Polska.

W związku z szybką ekspansją firmy i licznymi zmianami, najważniejszym wyzwaniem staje się utrzymanie zaangażowania pracowników. Zmiana zawsze kojarzy się z niepewnością, lecz jednocześnie jest powiązana z ciekawością. Codziennie, jako cały zespół zarządzający i dział HR, dokładamy wszelkich starań, by ta niepewność przekształciła się w siłę napędową, a ciekawych wyzwań i nowych projektów na pewno w CEVA nie zabraknie.

Anna Feliksiak, Dyrektor HR CEVA Polska

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email