Laur Konsumenta znów dla olejów Shell Helix

Marka olejów silnikowych Shell Helix zdobyła kolejny złoty Laur w ogólnopolskim plebiscycie popularności produktów i usług Laur Konsumenta. Godłem w kategorii oleje silnikowe i środki smarne została wyróżniona już po raz dziewiąty z rzędu!


– Bardzo się cieszymy, że konsumenci w Polsce po raz kolejny uznali markę Shell Helix za jedną z najbardziej rozpoznawalnych i wyróżniających się wśród olejów silnikowych do samochodów osobowych. To dla nas kolejny powód do dumy. Doceniamy następny laur w kolekcji, ponieważ tego typu wyróżnienia są wartościową rekomendacją dla innych kierowców i stanowią ważny element w budowaniu wizerunku marki – mówi Łukasz Radzymiński, Dyrektor Sprzedaży w dziale olejowym Shell Polska.
Uzyskany właśnie złoty Laur Konsumenta 2024 to już 17. wyróżnienie z serii Laur Klienta/Laur Konsumenta przyznane marce Shell Helix. W 2023 roku oleje Shell do samochodów osobowych zdobyły też znak „Dobra Marka”, a dostępny w gamie Shell Helix olej do pojazdów hybrydowych Shell Helix Hybrid został wyróżniony w plebiscycie branżowego magazynu „autoEXPERT”.
Oceny i opinie polskich konsumentów pokrywają się z wyborami producentów pojazdów. Oleje Shell Helix mają aprobaty i rekomendacje najważniejszych producentów samochodów na świecie. W wielu przypadkach są wybierane na tzw. fabryczne zalanie. Ze środków smarnych Shell Helix korzystają także fabryczne zespoły startujące w sportach motorowych, na przykład BMW Motorsport rywalizujące m.in. w wyścigach samochodów turystycznych DTM. Doświadczenia zebrane na torach, w ekstremalnych warunkach, wykorzystywane są następnie w produktach Shell przeznaczonych do samochodów osobowych.
– Współpracujemy z wieloma wiodącymi markami, dla których tworzymy oleje. Nie jest tajemnicą, że nasze produkty w tej chwili służą do pierwszego zalania silników wielu uznanych producentów. Odpowiadając na zmiany na rynku motoryzacyjnym i analizując, jaka przyszłość czeka motoryzację, przygotowujemy się również na nadchodzące wymagania branży. W ofercie mamy oleje silnikowe przeznaczone do pojazdów z napędem hybrydowym, a wkrótce również w naszym kraju dostępne będą środki smarne i płyny przygotowane z myślą o samochodach elektrycznych – podkreśla Łukasz Radzymiński z Shell Polska.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email