Sklep dla Twojego pupila

Max&Mrau należy do grona najlepszych sklepów zoologicznych online w Polsce.

Max&Mrau to miejsce do którego zaglądają właściciele psów, kotów i innych zwierząt domowych, których dobro pupila jest ich priorytetem.
Kupując produkty on-line oszczędzamy czas, znajdujemy w jednym miejscu to czego szukamy, a dodatkowo możemy liczyć na pomoc i doradztwo ze strony psa Maxa i kota Mrau. Nie tylko dbają oni o jakość obsługi, ale i wyszukują najlepsze promocje w szerokim asortymencie artykułów dla zwierząt domowych. Czworonożni specjaliści swojemu testowaniu poddali wiele produktów tak, by do portfolio oferty sklepu trafiły wyłącznie sprawdzone artykuły dla zwierząt od rekomendowanych producentów. Misją Max&Mrau jest wspólne dbanie o dobro naszych zwierzęcych przyjaciół. Każdy opiekun domowego zwierzaka wie, jak ważne jest dostosowanie odpowiedniej diety oraz dobór właściwych akcesoriów niezbędnych do higieny czy zabawek. Wielokrotnie mamy problem ze skompletowaniem wyprawki i zależy nam, żeby wszystko dostać w jednym miejscu. Odwiedzając sklep internetowy posiadamy ten luksus, że mamy dostęp do dużo większego asortymentu niż posiadają sklepy stacjonarne. Podstawą w hodowli psów i kotów, czy też innych zwierząt jest zapewnienie im dostępu do dobrej jakości karmy. W Max&Mrau z łatwością odnajdziesz odpowiednie dla Twojego pupila produkty zdrowotne. W asortymencie dostępne są chociażby specjalistyczne pokarmy dla kotów czy bezzbożowe karmy dla psów, a także jedzenie dla gadów, ptaków lub rybek, czy pokarm dla małych ssaków.

Niskie ceny, atrakcyjna oferta oraz wygoda z oszczędnością czasu to niewątpliwe walory przyciągające na stronę sklepu internetowego maxandmrau.pl

Do 31.03.23 z kodem MAXLAUR zniżka przy zakupach powyżej 150 zł. Życzymy udanych zakupów!

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email