Elemont po raz kolejny wśród najlepszych pracodawców w Polsce!

Kolejny rok firma Elemont dzieli się energią w działaniu, która umożliwiła nam zdobycie zaszczytnego tytułu Solidnego Pracodawcy Roku 2022! Jest to szczególne wyróżnienie zwłaszcza w tak trudnym czasie. Zatrudniamy ludzi, których praca przekłada się na realne działania i tylko dzięki nim możemy realizować projekty na tak wysokim poziomie jak wcześniej!

Firmę Elemont tworzą przede wszystkim ludzie. Nasz zespół łączą niesamowita pasja i wiara, że dzięki naszym rozwiązaniom możemy pozytywnie wpływać nie tylko na realizację wizji naszych klientów, ale również na otaczającą nas przyrodę.
W każdym naszym projekcie kładziemy szczególny nacisk na ochronę środowiska oraz bezpieczeństwo pracy i użytkowania naszych obiektów. Ponadto firma intensywnie angażuje się we współpracę ze szkołami, uczelniami.
Oprócz wsparcia technicznego i dydaktycznego staramy się wpajać młodym ludziom etykę biznesu i jego odpowiedzialność wobec otaczającego świata. Elemont to przede wszystkim spółka inżynieryjno-budowlana, która oferuje kompleksową obsługę realizacji jako generalny wykonawca w obszarach energetyki, przemysłu i ochrony środowiska. Spółka posiada szerokie portfolio realizacji, w których wdrożyła unikatowe rozwiązania i technologie związane z OZE.

Zakres naszej działalności jest bardzo szeroki, ale to co nas wyróżnia i daje nam przewagę na tle innych firm to zespół naszych profesjonalistów. Ich codzienna energia w działaniu zasila pomysły w wielu firmach. Dzięki know-how i eksperckiej wiedzy z wielu gałęzi przemysłu nasi inżynierowie zaprojektują, a także wdrożą innowacyjne rozwiązania również z zakresu automatyki oraz sterowania.
Wspólnie tworzymy naszą organizację i tylko razem możemy być coraz lepsi i dokonywać niesamowitych rzeczy. Rozwój naszych pracowników to rozwój naszej firmy. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby być na bieżąco z nowinkami w naszej branży i wyprzedzać konkurencję.
Nagroda ta jest dla nas ogromnym wyróżnieniem, za którą szczególnie chcemy podziękować naszym pracownikom.
Dlatego kolejne działania, które planujemy wdrażać w naszej firmie będą nastawione i skoncentrowane na naszych pracowników. Wyróżnienie Solidny Pracodawca Roku 2022 motywuje nas jeszcze bardziej do tego, aby jeszcze lepiej zidentyfikować i zaadresować odpowiednio potrzeby naszych specjalistów. Stajemy się jeszcze lepszym pracodawcą, który wprowadza innowacyjne rozwiązania ułatwiające pracę i buduje przyjazne środowisko pracy.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email