Wybierz wymarzony samochód z dogodnym finansowaniem

Auto-planeta.pl to pierwsza w Polsce zaawansowana platforma internetowa oferująca usługi finansowania pojazdów. Oferta produktowa i usługowa marki auto-planeta.pl została wyróżniona w ogólnopolskim plebiscycie Laur Klienta Odkrycie Roku 2022 w kategorii wynajem długoterminowy i usługi leasingowe.


Finansowanie krojone pod Ciebie

Na portalu auto-planeta.pl Klient znajdzie wymarzony samochód i dopasuje odpowiadające mu finansowanie. W swojej ofercie właściciel portalu posiada: najem długoterminowy, leasing dla firm, leasing dla klientów indywidualnych, kredyt samochodowy oraz usługi concierge w zakresie zakupu pojazdów. Ta innowacyjna forma stworzona została przez pasjonatów motoryzacji w połączeniu z ekspertami z dziedziny finansów i rynków finansowych. – Doświadczenie oraz gruntowna wiedza pozwoliły nam wypracować autorskie, innowacyjne, a przede wszystkim bezpieczne rozwiązania w dziedzinie leasingu oraz długoterminowego najmu pojazdów, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta – mówi Adam Paterak, Co-founder Auto-planeta.pl. – Korzystając z naszych usług otrzymujesz możliwości, które przez wiele lat dostępne były jedynie dla małej rzeszy odbiorców flotowych.

Usługa skierowana jest do wszystkich ceniących sobie mobilność

Oferta finansowania platformy internetowej umożliwia dostęp do rabatów flotowych proponowanych jedynie największym odbiorcom na rynku. Na starcie klient otrzymuje kompletną analizę kosztów najmu wybranego pojazdu, indywidualną opiekę, informacje o bieżących wyprzedażach i promocjach oraz wiele innych korzyści. Oferta skierowana jest do wszystkich ceniących sobie mobilność oraz komfort związany z użytkowaniem pojazdów.

Usługi dostępne na portalu auto-planeta.pl
Leasing samochodów osobowych
Leasing samochodów dostawczych i ciężarowych
Leasing maszyn i sprzętu ciężkiego
Leasing motocykli
Leasing konsumencki
Wynajem długoterminowy samochodów osobowych dla firm
Wynajem długoterminowy samochodów osobowych dla osób fizycznych
Kredyty i pożyczki samochodowe dla firm
Kredyty i pożyczki samochodowe dla osób fizycznych

Dlaczego auto-planeta.pl?
Dla firm i osób fizycznych
Oferta pojazdów z rabatami flotowymi
Możliwość samodzielnego wyliczenia raty leasingu
Finansowanie 100% wartości przedmiotu w PLN, EUR
Pojazdy nowe i używane
Szybka weryfikacja i decyzja
Procedura uproszczona (bez dostarczania dokumentów finansowych)
Możliwość złożenia wniosku online
Odbiór pojazdu nawet w 48 godzin od złożenia wniosku leasingowego
Okres finansowania do 84 miesięcy

Model współpracy z klientami

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, w pierwszej fazie współpracy doradcy platformy internetowej pomagają w konfiguracji lub wyborze właściwego pojazdu spośród aut dostępnych od ręki. Następnie w oparciu o potrzeby i możliwości klienta przygotowywany jest właściwy model finansowania. Zawsze indywidualnie ustalane są takie elementy, jak: wkład własny, okres kontraktu, ewentualny wykup lub zdanie pojazdu, potrzebne usługi dodatkowe: pakiet serwisowy, ubezpieczenie, assistance, GAP i wiele innych.
W zakresie dostawców pojazdów właściciel portalu współpracuje wyłącznie z autoryzowanymi dealerami na polskim rynku motoryzacyjnym.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email