Japońska filozofia zdrowia oparta na naturalnej mocy roślin

KOGEN – kim jesteśmy?

KOGEN to firma, która powstała z fascynacji japońską filozofią zdrowia opartą na mocy naturalnych składników zamkniętych w innowacyjnej formule. Założyciele firmy w poszukiwaniu skutecznych, bezpiecznych i naturalnych składników dotarli aż na zieloną wyspę
Hokkaido, gdzie produkowane są jedyne na świecie preparaty pozyskiwane z bioaktywnych źródeł wspomagających funkcjonowanie naszego organizmu. KOGEN ma wyłączność na sprzedaż tych związków w Europie Środkowo-Wschodniej. Ich flagowe produkty to Oligo-Elite® oraz Etas® (suplementy diety) – cieszą się dużą popularnością i zaufaniem konsumentów.
– Japońska firma Amino Up, producent związków aktywnych zawartych w Oligo-Elite® oraz Etas®, zachwyciła nas swoją strategią rozwoju – opartą na szacunku do środowiska naturalnego przy jednoczesnym wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii. Produkcja odbywa się w fabryce Eco House, ekologicznym budynku na wzór żywego organizmu niwelującym do 50% emisji CO2. Serce fabryki to najnowocześniejsze rozwiązania biotechnologii służące pozyskiwaniu z roślin najcenniejszych składników. Każdy z etapów produkcji podlega bardzo restrykcyjnym procedurom, a aktywne związki pozyskiwane z roślin przebadano pod kątem skuteczności i bezpieczeństwa przez renomowane uczelnie na świecie – mówi Przemysław Kruk, współzałożyciel firmy KOGEN.

W poszukiwaniu wewnętrznej harmonii – dla kogo są nasze produkty?

Dzisiejszy świat stawia nam ogromne wyzwania – musimy radzić sobie ze stresem, jesteśmy narażeni na zanieczyszczenia znajdujące się w powietrzu, wodzie czy jedzeniu. Walczymy z bezsennością, osłabieniem, złym samopoczuciem i brakiem koncentracji. Do tego dochodzą choroby cywilizacyjne, takie jak nowotwory, schorzenia układu krążenia, mózgu i otyłość. Dlatego tak ważne jest świadome życie, wsłuchiwanie się w potrzeby organizmu i dokonywanie właściwych wyborów. Utrzymanie ciała i umysłu w dobrej kondycji może być z powodzeniem wspierane.
Preparaty oferowane przez KOGEN to nutraceutyki o szerokim spektrum działania, które mają drogocenny wpływ na funkcjonowanie ludzkiego organizmu. Oligo-Elite® zawiera krótkołańcuchowe polifenole o niskiej masie cząsteczkowej pozyskiwane z owoców liczi (85%) oraz zielonej herbaty (15%). Polifenole te mają udowodnione naukowo działanie redukujące tkankę tłuszczową wisceralną (nazywaną brzuszną), wpływając regulująco na metabolizm organizmu, wspomagają układ sercowo-naczyniowy i immunologiczny, oraz antyoksydacyjne. Polecane są wszystkim, którzy szukają bezpiecznych metod spowolnienia oraz odwrócenia procesu starzenia się skóry (anti-aging), chcą poprawić działanie układu krążenia, a także wspomóc proces redukcji tkanki tłuszczowej w jamie brzusznej. Stosowanie produktu zaleca się również po intensywnym wysiłku fizycznym, gdyż wspomaga regenerację organizmu.

Z kolei Etas® zawiera opatentowane związki pozyskiwane z dolnych części szparagów, które aktywują wytwarzanie w organizmie tzw. białek opiekuńczych (HSP70). Te zaś mają zdolność utrzymania równowagi komórkowej, chronią układ nerwowy, zwiększają odporność na stres i redukują napięcia psychiczne. Są skuteczne w walce z bezsennością, problemami z koncentracją oraz pamięcią.

Bezpieczeństwo i jakość przede wszystkim
Obecnie konsumenci mają bardzo szeroki wybór suplementów na polskim rynku. Jednak warto sięgać po te, których pozytywny wpływ na nasz organizm został potwierdzony badaniami. Skuteczność i bezpieczeństwo działania związków aktywnych zawartych w suplementach KOGEN potwierdziły: Harvard Medical School, Columbia University in the City of New York, Yale University School of Medicine i Korea University. – Dlatego popieramy plany uregulowania rynku suplementów w Polsce, aby zapewnić konsumentom właściwą ochronę i bezpieczeństwo zdrowotne – mówi Przemysław Kruk.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email