Najdokładniejsze czyszczenie już po jednym przetarciu!

Dzięki produktom marki SANYTOL codzienne dbanie o czysty dom jest teraz łatwiejsze i skuteczniejsze. Marka SANYTOL oferuje szeroki wybór skutecznych i praktycznych rozwiązań do czyszczenia i dezynfekcji. W jej portfolio znajdziemy płyny i spraye uniwersalne przeznaczone do różnych typów powierzchni, produkty czyszczące i odkamieniające do łazienki, odtłuszczające do kuchni, środki eliminujące brzydkie zapachy i dezynfekujące do prania oraz żele i mydła antybakteryjne.
W przeciwieństwie do zwykłych środków czyszczących, które usuwają tylko widoczne zabrudzenia, SANYTOL czyści dogłębnie, eliminując brud oraz 99,9% bakterii, wirusów i grzybów, już po jednym przetarciu. Jego unikalna, potrójna formuła efektywnie usuwa również najczęściej występujące alergeny, takie jak roztocza i pyłki. Zwykłe środki czyszczące skutecznie usuwają brud, ale nie eliminują zarazków. Natomiast produkty przeznaczone wyłącznie do dezynfekcji nie są skuteczne w czyszczeniu.
Produkty SANYTOL to najbardziej
kompletne i wygodne rozwiązanie do czyszczenia i dezynfekcji wszystkich typów powierzchni przy użyciu tylko jednego produktu. SANYTOL to gwarancja zdrowego otoczenia dla Ciebie i Twoich bliskich!
GŁÓWNE ZALETY PRODUKTÓW CZYSZCZĄCYCH SANYTOL TO:

Formuła dwa w jednym (2w1). Produkty SANYTOL są wygodne i łatwe w użyciu, ponieważ ten sam produkt jednocześnie czyści i dezynfekuje bez spłukiwania.
Uniwersalność. Skład dezynfekujących środków SANYTOL sprawia, że ​​nadają się one do wszystkich rodzajów powierzchni, nawet tych najdelikatniejszych, takich jak naturalne drewno czy marmur, ponieważ nie pozostawiają plam, nie rysują i nie wydzielają oparów.
Ochrona i bezpieczeństwo dla skóry. Podczas gdy niektóre środki dezynfekujące wymagają użycia rękawiczek w celu ochrony rąk, produkty SANYTOL są testowane dermatologicznie i gwarantują ochronę skóry oraz poszanowanie czyszczonych powierzchni.


SANYTOL, ekspert w dziedzinie dezynfekcji bez chloru, od prawie 30. lat oferuje innowacyjną gamę produktów do czyszczenia, prania i higieny rąk i jest obecny w ponad 70. krajach na świecie. Jesteśmy dumni z tego, że marka SANYTOL została nagrodzona złotym Laurem Klienta 2022 w Polsce.
Tytuł ten potwierdza innowacyjność produktów SANYTOL, ich wysoką jakość oraz niezawodność marki. Laur Klienta to ogólnopolski program konsumencki prowadzony od 17. lat, wyróżniający czołowe firmy w swojej branży.
Konsumenci sami wybierają zwycięzców, co sprawia, że ​​program jest obiektywnym źródłem informacji o trendach rynkowych i preferencjach klientów.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email