Jakość urządzeń potwierdzają klienci

Pro-Vent Systemy Wentylacyjne została laureatem I miejsca w plebiscycie Laur Konsumenta / Laur Klienta 2021. Firma została wyróżniona przede wszystkim za wysoką jakość produktów, które są również najpopularniejsze w swojej grupie w kraju!

Firma Pro-Vent to polski producent urządzeń do wentylacji budynków wpływających na znaczną poprawę jakości powietrza w budynkach. W ofercie posiada ponad 50 typów rekuperatorów MISTRAL. Są to urządzenia energooszczędne, które generują bardzo niskie zużycie energii, a co za tym idzie dają duże oszczędności użytkownikom, a to wszystko dzięki wysokiemu stopniowi odzysku ciepła. Ich dodatkowymi atutami są również: mała waga, kompaktowa budowa, konfigurowalne króćce  czy łatwy dostęp serwisowy. Na wyróżnienie zasługuje także przyjemna dla oka estetyka wykonania,  szerokie możliwości automatyki urządzeń oraz wprowadzenie technologii Stopfield®.

Opatentowanie i zastosowanie innowacyjnej technologii Stopfield® umożliwiło stworzenie niezwykle skutecznego filtra antysmogowego CLEAN R, który pozwala wyeliminować jedną z największych bolączek dużych miast – zanieczyszczone powietrze. Dzięki niemu możliwe jest odfiltrowanie z napływającego do wnętrza domu powietrza cząstek stałych nawet o średnicy 1 μm. Redukcja pyłów zawieszonych na poziomie aż 99,95% wywiera dobroczynny wpływ na zdrowie i samopoczucie, gwarantując świeże i czyste powietrze zarówno we wnętrzach domowych, jak i publicznych.

Idealnym uzupełnieniem wentylacji mechanicznej (rekuperacji) jest zastosowanie gruntowego wymiennika ciepła. Urządzenia, które wykorzystując energię płytkich warstw gruntu obniża zapotrzebowanie na ciepło budynku. Dodatkowo, w okresie letnim dostarcza do budynku chłodne powietrze. I to wszystko praktycznie bezkosztowo.

Wyróżnienie firmy Pro-Vent w ogólnopolskim konkursie i przyznanie I miejsca w plebiscycie Laur Konsumenta / Laur Klienta 2021 to sygnał, że kierunek rozwoju firmy jest zgodny z oczekiwaniami klientów. – Cieszy nas, że starania, które podejmujemy są doceniane przez klientów  – zarówno firmy instalacyjne, jak i użytkowników naszych urządzeń – reasumuje Magdalena Skórska, projektant instalacji sanitarnych Pro-Vent.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email