HR-owe panaceum

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Jelfa S.A. jest częścią międzynarodowej korporacji Basuch Health uznanego, międzynarodowego producenta leków i wyrobów medycznych, obecnego na wszystkich najważniejszych rynkach świata. Należymy do grona największych w kraju firm farmaceutycznych, dla których głównym celem jest podnoszenie komfortu i długości życia społeczeństwa poprzez tworzenie produktów leczniczych zgodnie z najlepszymi, światowymi standardami.

Otrzymaliśmy tytułu Solidny Pracodawca 2018. Potwierdza on, iż jesteśmy godnym zaufania, rzetelnym i uczciwym pracodawcą, który zapewnia stabilne miejsce pracy. Stworzenie takiego miejsca zawdzięczamy naszym pracownikom, na których wiedzy i zaangażowaniu zawsze możemy polegać. Wspólnie dbamy o przyjazną atmosferę. Zależy nam na budowaniu długofalowych relacji z naszymi pracownikami, w związku z tym dbamy o ich rozwój oraz stale wspieramy ich samorealizację. Cieszymy się, że taka strategia przyniosła nam wyróżnienie, a tym samym potwierdzenie słuszności wybranego kierunku.

Wyróżnia nas ponad 70-letnie doświadczenie funkcjonowania na wymagającym i zmieniającym się rynku farmaceutycznym. Stanowimy profesjonalny, doświadczony i wysoko wykwalifikowany zespół, który z pasją realizuje cele zawodowe, nieustannie kierując się dobrem i bezpieczeństwem odbiorców naszych produktów. Praca w naszej firmie zapewnia zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie wytwórczym, usytuowanym w przepięknej części naszego kraju – Karkonoszach. Pracujemy w międzynarodowym środowisku, korzystając z wiedzy i doświadczeń naszych kolegów z różnych części świata, a równocześnie nasze przedsiębiorstwo zlokalizowane jest z dala od zgiełku dużego miasta, co stanowi naszą wyjątkowość i niepowtarzalność. Pracują u nas pokolenia rodzin, co potwierdza, że jesteśmy godni zaufania. Oprócz pracy w zgranym, doświadczonym i wykształconym zespole, oferujemy bogaty pakiet socjalny, który obejmuje m.in.: dopłaty do wypoczynku dla pracowników i ich rodzin, prywatną opiekę zdrowotną, dopłaty do obiadów, ubezpieczenie, pożyczki na remont i zakup mieszkania, a także atrakcyjny pakiet emerytalny. Dofinansowujemy pracownikom udział w imprezach sportowo-rekreacyjnych, wycieczkach i innych formach wypoczynku, aby dbać o tzw. work life balance. W naszej firmie zapewnione są możliwości awansu w kierunku satysfakcjonującym samego pracownika, ale również zgodnym z potrzebami firmy. Awans może być związany z odpowiedzialnością za kierowanie podległym personelem, ze zwiększeniem zakresu odpowiedzialności powierzanych zadań, lub z możliwością rozwoju nowych kompetencji i objęciem innego rodzaju odpowiedzialności.

Nasze najważniejsze wartości, którymi kierujemy się w codziennej pracy, to: odpowiedzialność, odwaga, uczciwość, praca zespołowa i zorientowanie na wynik. Osoby kierujące się takimi wartościami powinny szukać u nas pracy. Cieszymy się, że nasz zespół stale się powiększa o kolejnych pracowników, którzy wnoszą do naszej firmy nową energię i chęć wspólnego tworzenia jej sukcesu. Poszukujemy osób, które są gotowe do nieustannego rozwoju kwalifikacji. Chętnie przyjmujemy do pracy doświadczonych pracowników, posiadających wiedzę, którą mogą wykorzystać w naszym przedsiębiorstwie. Współpracujemy także z ośrodkami akademickimi, których studenci odbywają u nas praktyki, podczas których mają możliwość zdobycia cennego doświadczenia, wymiany wiedzy, a najlepsi z nich, po zakończeniu edukacji, zostają naszymi pracownikami.
Najbliższy rok to dla nas kolejny okres wytężonej pracy. Wierzymy, że dzięki zaangażowaniu i motywacji pracowników będzie to dla nas dobry czas. Najważniejszym priorytetem strategicznym jest dla nas dbałość o zespół oddanych i utalentowanych pracowników. Realizujemy go poprzez nieustanną pracę nad tworzeniem doskonałego miejsca pracy, kierując się zasadą Rozwijaj-Wykonaj-Nagradzaj.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email