Zurich Insurance Company Ltd

Zurich Insurance Group to jedna z wiodących firm ubezpieczeniowych na świecie. Zatrudniamy ponad 55 000 pracowników globalnie i obsługujemy klientów w ponad 210 państwach i terytoriach na całym świecie.

W marcu 2016 roku założyliśmy centrum usług wspólnych w Krakowie. Obecnie zatrudniamy ponad 360 pracowników, którzy swoją codzienną pracą wspierają kluczowe działania firmy. Nasze centrum dostarcza najwyższej jakości usługi w obszarze finansów, wsparcia globalnych systemów kadrowych i finansowych, testowania kontroli w obszarze sprawozdań finansowych i IT, jak również usługi z zakresu robotyzacji i automatyzacji.
Działalność charytatywna

Doceniamy znaczenie lokalnych inicjatyw i tym samym mocno je wspieramy. Nasi pracownicy-wolontariusze wraz z Zurich Foundation oferują swoją pomoc lokalnej społeczności. Współpracujemy na co dzień z fundacją Mimo Wszystko, Pełni Kultury, Pełna Życia oraz Nasza Chata. Każdy z naszych pracowników ma możliwość przeznaczenia dwóch dni w roku, w ramach pracy, na działania charytatywne. Dodatkowo każda zebrana przez nas oraz wydana na cele charytatywne kwota jest podwajana przez ZZF. Dzięki temu siła działania naszych pracowników się zwiększa. Dla najbardziej zaangażowanych wolontariuszy ZZF przewiduje także nagrody, które pracownicy mogą przeznaczyć na dowolną fundację bliską ich sercu.

Działalność proekologiczna

Zrównoważony rozwój oraz działalność proekologiczna są na trwałe wpisane w misję i podstawowe wartości naszej firmy. Zurich, jako jedna z pierwszych firm, zobowiązała się do osiągnięcia net-zerowej emisji CO2 do 2030 roku.
W ramach naszych lokalnych działań przyczyniamy się do tego celu poprzez korzystanie z ekologicznej energii z farm wiatrowych, wyeliminowanie plastikowych opakowań jednorazowego użytku, zredukowanie o 90% zużycia papieru, jak również poprzez coroczne akcje sadzenia drzew i krzewów w naszym mieście. Promowanie ekologicznego sposobu życia wśród naszych pracowników oraz ochrona naszej planety to nasze codzienne działania.

Wspólne aktywności

Zachęcamy pracowników do prowadzenia aktywnego trybu życia. Co roku organizujemy Summer Cycling Challenge „Rowerem do Pracy”. Nasz Fun Team to zespół, którego zadaniem jest organizowanie akcji i wydarzeń, podczas których możemy się zrelaksować oraz lepiej poznać.

Poszukiwani kandydaci

Zachęcamy do aplikacji kandydatów z doświadczeniem w obszarze księgowości, raportowania lub kontrolingu finansowego, a także kontroli wewnętrznej, audytu finansowego, biznesowego i IT. Zachęcamy również do aplikacji kandydatów z dobrym zrozumieniem obszarów: SAP FI, kontroli SOX i IT oraz systemów HRowych.

Solidny Pracodawca Roku

To, jak czują się u nas nasi pracownicy jest naszym priorytetem, stawianym na równi z ambitnymi celami biznesowymi. Zdobycie tytułu Solidnego Pracodawcy Roku jest dla nas nie tylko ogromnym wyróżnieniem, ale także doskonałym potwierdzeniem solidności naszych rozwiązań i programów dostępnych dla pracowników.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email