35 lat firmy BRUK-BET®

Rok 2019 jest szczególnym okresem w historii firmy Bruk-Bet®. 35 lat doświadczenia oraz rozwijająca się działalność to wyjątkowy powód do dumy. Świętowanie jubileuszu to przede wszystkim potwierdzenie, że to co robimy ma sens.

Nieustannie dążymy do tego, aby nasze produkty były innowacyjne, wpisywały się w aktualnie obowiązujące trendy, ale jednocześnie były wykonane z należytą starannością i odznaczały się bardzo dobrą jakością.

Niezależnie od obranych priorytetów, w centrum zainteresowania zawsze znajduje się klient i jego oczekiwania oraz preferencje. To właśnie dzięki kreatywności i wprowadzaniu nowatorskich produktów możemy w pełni cieszyć się z przyznawanych wyróżnień.

Ochrona nawierzchni Perlon® Lamino®, technologia Fotoline®, czy wielkoformatowe płyty brukowe na podjazd i taras to tylko niektóre przykłady nowatorskich rozwiązań, jakie marka Bruk-Bet® wdrożyła w ostatnich latach. Produkty Bruk-Bet® regularnie są doceniane w wielu prestiżowych konkursach branżowych.

W 2018 roku zdobyliśmy dwie szczególnie istotne dla nas nagrody – Laur Konsumenta godło TOP MARKA oraz Konsumencki Lider Jakości – złote godło. 2019 rok zaczął się dla nas równie pomyślnie, ponieważ zostaliśmy docenieni i otrzymaliśmy złoty Laur Konsumenta 2019. Wszystkie nagrody zostały przyznane marce Bruk-Bet® w kategorii kostka brukowa.

Laur Konsumenta to jeden z najbardziej prestiżowych ogólnopolskich projektów konsumenckich. Co roku wybierane są najpopularniejsze i godne zaufania marki, produkty i usługi z branży budowlanej. W konkursie uwzględniane są m.in. takie aspekty jak dynamika wzrostu popularności czy innowacyjność produktów/usług. Zwycięstwo i złote godło Laur Konsumenta 2019 jest wyróżnieniem, które świadczy o unikalnym charakterze marki Bruk-Bet®, gwarancji jakości oraz sile wieloletniej więzi z klientami. To właśnie te wartości od lat plasują nas na wiodącej pozycji na rynku materiałów budowlanych. Podstawą konkursu jest popularność i głosy przyznawane przez klientów w plebiscycie Laur Konsumenta oraz w pozostałych rankingach dostępnych na rynku. Dzięki głosom klientów zdobyliśmy pierwsze miejsce, uzyskując aż 28% wszystkich oddanych głosów.
Przyznane wyróżnienia przez klientów nie tylko pozytywnie wpływają na nasz wizerunek, ale przede wszystkim potwierdzają jakość oferowanych przez nas produktów. Są realnym dowodem na to, że podążamy we właściwym kierunku.

Oferujemy szeroki wybór kostek, wielkoformatowych płyt brukowych oraz płyt tarasowych, które świetnie nadają się na taras lub podjazd do domu. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej i różnym rodzajom wykończeń powierzchni z łatwością będą Państwo mogli połączyć poszczególne produkty. Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się murki, palisady, obrzegowania oraz stopnie schodowe, które pozwolą na eleganckie i komplementarne wykończenie wokół nawierzchni brukowanych. Dopełnieniem naszej oferty są designerskie donice, ławki i inne elementy małej architektury oraz różnego rodzaju żwiry i kruszywa dekoracyjne.

W dalszym ciągu będziemy dokładać wszelkich starań, by nasz asortyment spełniał wymagania stawiane przez konsumentów i w pełni odpowiadał ich potrzebom.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email