Omron zdobywcą złotego Lauru Konsumenta

Omron – marka nr 1 na świecie w kategorii ciśnieniomierzy i nebulizatorów – od ponad 80 lat cieszy się zaufaniem konsumentów i jest rekomendowana przez lekarzy i farmaceutów.

 

 

W tym roku marka Omron otrzymała kolejne wyróżnienie.Polscy konsumenci nagrodzili ciśnieniomierze Omron prestiżowym tytułem złoty Laur Konsumenta 2019.

Omron stawia konsumenta w centrum wszystkich swoich działań. Misją firmy jest pomóc ludziom na całym świecie wieść zdrowe i komfortowe ży­cie, tak aby mogli cieszyć się nim w pełni bez kompromisów dla kondycji zdrowotnej. Przyświecające firmie założenie – Going for zero – realizowane jest na każdym kroku poprzez tworzenie innowacyjnych technologii i udoskonalanie produktów po to, aby wyeliminować ataki serca i udar.
Od ponad 40 lat, kiedy stworzony został pierwszy ciśnieniomierz, producent z pasją zachęca ludzi do regularnego monitorowania stanu zdrowia w domu, dostarczając precyzyjne urządzenia i unikalne technologie.

Co sprawia, że konsumenci wybierają produkty Omron?

Niewątpliwą przewagą ciśnieniomierzy Omron jest precyzja pomiaru potwierdzona w rygorystycznych testach zakończonych walidacją kliniczną według międzynarodowego protokołu Europejskiego Towarzystwa Nadciśnienia. Wszystkie ciśnieniomierze Omron posiadają walidację kliniczną, a niektóre modele zostały zwalidowane także dla kobiet w ciąży, diabetyków i osób otyłych.
Aby dodatkowo wyeliminować błędy pomiaru wynikające z nieprawidłowego założenia mankietu przez pacjenta, Omron stworzył specjalny preformowany mankiet Intelli Wrap Cuff, który zapewnia 360o dokładności pomiaru w dowolnej pozycji dookoła ramienia. Ciśnieniomierze wyposażone w ten mankiet to Omron M3 Comfort, Omron M6 Comfort i Omron M7 Intelli IT (z funkcją Bluetooth).
Konsumenci cenią produkty Omron także za duży wyświetlacz, funkcje monitorowania nadciśnienia porannego i wieczornego, a także za Bluetooth obecny w niektórych modelach. Dzięki specjalnej aplikacji OmronConnect pacjenci mogą śledzić wyniki pomiarów na smartfonie, a także z łatwością przekazywać je lekarzowi
lub bliskim.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email