Broadway Beauty – szkolenia ze znakiem jakości!

Broadway Beauty należy do elitarnego grona najlepszych w Polsce ośrodków szkoleniowych, zajmujących się kształceniem profesjonalistów z zakresu nowoczesnej kosmetologii, medycyny estetycznej i makijażu permanentnego. Choć nie brakowało znaczących sukcesów, jakie firma odnosiła w okresie 11 lat obecności na rynku szkoleń profesjonalnych, rok 2018 stał się przełomowy we wszystkich obszarach jej działalności.
W styczniu 2018 roku Broadway Beauty uzyskała certyfikat „Standard Usługi Szkoleniowo-Rozwojowej Polskiej Izby Firm Szkoleniowych (SUS 2.0)” nadany przez DEKRA Certification, co pozwoliło firmie na wprowadzenie oferty kursów i szkoleń do Bazy Usług Rozwojowych PARP, a uczestnikom i słuchaczom uzyskanie do 80% dofinansowania na udział w tych szkoleniach. Do października 2018 z prowadzonych przez Broadway Beauty szkoleń dofinansowanych skorzystało 340 słuchaczy, którzy przyznali firmie średnią ocenę na poziomie 4,7, co stanowi aż 94% ocen pozytywnych.
W lipcu 2018 roku Broadway Beauty, jako pierwsza firma w Polsce prowadząca szkolenia z zakresu kosmetyki profesjonalnej, kosmetologii, makijażu permanentnego i medycyny estetycznej oraz prowadząca sprzedaż hurtową i detaliczną kosmetyków oraz sprzętu do wykonywania zabiegów kosmetycznych, uzyskała w tym zakresie swojej działalności certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015, nadany przez
DEKRA Certification.

Autorskie programy szkoleniowe

Oferta szkoleniowa firmy obejmuje blisko 100 różnego rodzaju kursów umożliwiających uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych. Znaczna ich część ma charakter unikatowy, oparty na autorskich programach nauczania opracowywanych przez kadrę szkoleniową Broadway Beauty. Liderem w zakresie tworzenia i wprowadzania do oferty nowatorskich form szkoleniowych jest założycielka firmy Broadway Beauty – Żaneta Stanisławska: wykładowca akademicki, trener biznesu, szkoleniowiec z zakresu makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej, członek SPCP USA oraz Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu, należąca do grona najbardziej rozpoznawalnych postaci branży beauty w Polsce.

Wiodąca oferta handlowa

Oprócz działalności szkoleniowej, Broadway Beauty prowadzi działalność handlową, oferując produkty profesjonalne przeznaczone dla klientów zajmujących się zawodowo świadczeniem usług z zakresu kosmetyki, kosmetologii, makijażu permanentnego oraz medycyny estetycznej. Wiele produktów oferowanych przez firmę stanowi jej marki własne, jak np. wiodąca na polskim rynku linia kosmetyków opartych na nanotechnologii: NANOMEDIC, lub pochodzi z własnego importu, jak np. urządzenie do makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej „I’m Ink”, które uzyskało tytuł Innowacji 36. Kongresu i Targów LNE oraz tytuł Inspiracji Roku 2017 nadany przez magazyn „Beauty
Inspiration”, laser Q-Switch, który otrzymał nagrodę Beauty Award XVI Branżowych Targów Kosmetycznych w Katowicach jako najlepszy produkt 2016 roku.

Misja Broadway Beauty ujęta w słowach: „Ciągły rozwój i nieustanne doskonalenie”, nie jest jedynie hasłem, lecz przekłada się na rzeczywiste realizacje, których przykładem są nowe formy szkoleniowe wprowadzone w 2018 roku, wśród których można wymienić m.in. szkolenie „Pigmentologia – kolor w makijażu permanentnym” lub „Clear eyes” – szkolenie z zakresu dermopigmentacji (kamuflaż przebarwień wokół oczu), a także nowe marki produktów profesjonalnych, które zostały włączone do oferty handlowej, jak np. linia preparatów do innowacyjnego zabiegu BB GLOW, pozwalającego na równoczesną regenerację skóry, jej rozjaśnienie i zniwelowanie przebarwień.

Zwieńczeniem tegorocznych sukcesów Broadway Beauty jest uzyskanie w ogólnopolskim plebiscycie popularności marek i usług Laur Konsumenta zaszczytnego tytułu Odkrycie Roku 2018, potwierdzającego nie tylko wysoką pozycję firmy w branży, ale także jej innowacyjność i dynamikę rozwoju we wszystkich obszarach działalności.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email