Myślisz o fotowoltaice dla domu czy firmy?

Zaufaj polskiemu producentowi wyróżnionemu w ogólnopolskim plebiscycie w kategorii domowe odnawialne źródła energii

Olsztyńska firma Corab istniejąca od 30. lat doceniona została nie tylko za wysokiej jakości produkty, ale również świadczone usługi w ramach sieci Corab Partner.
Technologia pozwalająca na produkcję prądu ze słońca znana nam była dotychczas z zasilania wysyłanych na orbitę satelitów, kalkulatorów czy lamp ogrodowych. Rozwój tej technologii pozwolił na efektywniejszą produkcję i obniżenie kosztów instalacji. Fotowoltaika stała się powszechnie dostępna. Każdy może stać się prosumentem, czyli producentem i konsumentem prądu z własnej, małej elektrowni. Fotowoltaika pozwala na realne zmniejszenie rachunków za prąd i pozwala zyskać niezależność energetyczną w domu i w firmie. Energia ze słońca również przekonuje do siebie osoby, które dbają o ekologię.

Jak wybrać korzystną ofertę spośród dostępnych na rynku?

Sieć Corab Partner zrzesza najlepsze firmy instalacyjne z całej Polski. Nie każdy może do sieci przystąpić. Wymagania są wysokie i rygorystycznie weryfikowane. Przede wszystkim firmy należące do Corab Partner wyróżniają się rzetelnością i wysoką jakością usług. Wykwalifikowani instalatorzy muszą przejść specjalistyczne szkolenia i kursy. Firmy mogą instalować wyłącznie komponent najwyższej jakości, objęty pewną i długoletnią gwarancją sprzęt. Ponadto firma musi mieć stabilną sytuację finansową sprawdzaną przez niezależnych audytorów, co pozwala na pewność realizacji długoletnich gwarancji. To ważne, ponieważ instalacje fotowoltaiczne mogą produkować prąd przez długie lata. Niektóre komponenty instalacji mają gwarancję nawet do 25 lat. Tak wysokie wymagania powodują, że klient ma pewność, że instalacje wykonuje mu najlepszy instalator wykorzystujący najlepsze komponenty za rozsądne pieniądze. – Porozumienie między Corab a Partnerami powstało właśnie z potrzeby zapewnienia jakości – mówi Wiesław Szałkowski, Dyrektor Działu Sprzedaży Corab.
– Od wielu lat dokładamy starań, aby nasze systemy montażowe były szybkie w montażu i bezpieczne przez długie lata. Mając tę świadomość, postanowiliśmy nawiązać bliższą współpracę z firmami instalatorskimi. Polecając je, wiemy że klient otrzyma profesjonalne wsparcie i bezpieczną instalację.

Kompleksowa oferta

Corab Partner to nie tylko instalacja najwyższej jakości. To również szeroki pakiet usług. Instalatorzy pomogą w kalkulacji potrzeb energetycznych, doborze optymalnej instalacji oraz pomogą w pozyskaniu finansowania instalacji. Dzięki zaufaniu największych polskich instytucji finansowych Corab Partner może przedstawić ofertę w zakresie kredytowania, leasingu czy dotacji instalacji fotowoltaicznych. Dzięki temu własna elektrownia słoneczna jest na wyciągnięcie ręki.

Corab to marka z tradycją i misją. Od początku działalności najważniejsze było bezpieczeństwo, wysoka jakość i satysfakcja klienta. – Dziękujemy za to wyróżnienie – podsumowuje Henryk Biały, Prezes Corab. – To tak naprawdę docenienie ciężkiej pracy kilkuset najlepszych instalatorów w Polsce zrzeszonych w sieci Corab Partner. To wyróżnienie jest dla nas szczególnie ważne, że pochodzi od tysięcy zadowolonych klientów. Cieszymy się, że konsumenci są świadomi jak ważna jest dobra jakość, która zapewni długoletnią produkcję prądu w bezpieczny sposób.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email