Praca w PVMP: innowacyjne projekty i szansa na rozwój

Perfetti Van Melle Polska już po raz trzeci otrzymało tytuł Solidnego Pracodawcy Roku. –To dla nas ogromne wyróżnienie i kolejne potwierdzenie, że kariera w naszej grupie pomaga rozwijać swoje umiejętności. Dajemy możliwość działania w kreatywnej atmosferze, przy innowacyjnych projektach. Zapewniamy też inne benefity, np. szkolenia i naukę języka – mówi dyrektor generalny PVMP Stephane Tikhomiroff.

Perfetti Van Melle to jedna z największych firm na świecie z branży FMCG. W portfolio ma takie marki jak Mentos, Chupa Chups, Fruittella,
Fisherman’s Friend czy The Belgian. W Polsce oddział firmy istnieje od 25 lat i zatrudnia ok. 130 osób. Kapituła doceniła PVMP za warunki pracy i przestrzeganie zasad BHP, ale też za pomoc w rozwoju pracowników, systemy motywacyjne i CSR. – Podstawą sukcesu każdej firmy jest praca w zgranym i zaangażowanym zespole, który dąży do wspólnego celu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że teraz ważne są nie tylko warunki płacowe oferowane przez korporacje, ale także dodatkowe benefity oraz atmosfera. Bardzo istotna jest chociażby jasna ścieżka kariery i możliwość realnego awansu. Dlatego dokładamy starań, aby osoby, które związały z nami swoje zawodowe losy, czuły się docenione i wiedziały, że zauważamy ich dokonania. Oferujemy również szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne, które pomagają doskonalić umiejętności – mówi Stephane Tikhomiroff, dyrektor generalny Perfetti Van Melle.

Pracownicy PVMP mogą też liczyć na dodatkowe bonusy, np. naukę języka angielskiego, prywatną opiekę medyczną, bony na święta, czy samochody służbowe (w zależności od zajmowanego stanowiska). – Integrujemy zespół także przez różne inicjatywy wolontariackie. Wspieraliśmy zaprzyjaźniony dom dziecka, czy hospicjum potrzebujące remontu. Bierzemy udział w Poland Business Run, czyli biegu, z którego dochód jest przeznaczany na pomoc potrzebującym – opowiada Stephane Tikhomiroff.

PVMP regularnie zapewnia też pracownikom bazę wiedzy, która pomaga im usprawnić codzienną pracę. – Spotykamy się na konferencjach, podczas których podsumowujemy osiągnięcia i przedstawiamy plany – mówi Anna Warecka, Human Resources Director. – W czerwcu br. skoncentrowaliśmy się m.in. na omówieniu kompetencji, które pomagają budować zespół i wspierają realizację zadań. Dzięki temu wszyscy mieli szansę dokładnie zapoznać się z priorytetami firmy i dobrze je zrozumieć.

Anna Warecka dodaje, że nie zabrakło także czasu na wspólną zabawę. – Zawsze wykorzystujemy podobne okazje, aby jeszcze lepiej się poznać. W specjalnej strefie kibica oglądaliśmy mecz mundialu, graliśmy w piłkarzyki. Wszyscy otrzymali koszulki reprezentacji ze swoimi numerami. Następnego dnia przygotowaliśmy uczestnikom niespodziankę: muzyczne warsztaty prowadzone przez profesjonalnego dyrygenta.
Zasady panujące w PVMP są doceniane przez pracowników.

– Cenię współpracę z PVMP za idee, działania społeczne, które są mi bliskie, za możliwości rozwoju osobistego, za ciekawe miejsce pracy oraz ludzi, którzy w nim pracują – podkreśla Janusz Hełka, Senior Key Account Manager. – PVMP to miejsce, w którym każdy może być sobą, pracując na wspólny sukces – dodaje Natalia Marczuk, Area Sales Manager.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email