Przytłoczony napiętym grafikiem?

Hydroterapia to starożytny środek stosowany w leczeniu powszechnych dolegliwości, który, jak sama nazwa wskazuje, wykorzystuje wodę do celów leczniczych.

Hydroterapię można wykonywać w gorącej lub zimnej wodzie. Zwłaszcza ten ostatni sposób ma niesamowite działanie tonizujące, a dzięki naprzemiennym strumieniom gorącej wody z bodźcem zimna wzmacnia również układ krążenia.

Najbardziej rozpowszechniona jest hydroterapia gorącą wodą, która opiera się na łącznym działaniu trzech czynników: ciepła, flotacji i masażu. Ciepło rozluźnia mięśnie; pływanie w wodzie zmniejsza ciężar ciała, sprzyjając w ten sposób ćwiczeniom i ruchom; wreszcie element masażu pozwala organizmowi uwolnić w całym ciele naturalny hormon dobrego samopoczucia, endorfinę. Hydroterapię można uprawiać na kilka sposobów, a większością z nich można cieszyć się także w domu, korzystając z nadmuchiwanego spa.
Korzyści z hydroterapii można odczuć zarówno na poziomie fizycznym, jak i psychicznym. Wiele dolegliwości fizycznych wpływających na stawy i mięśnie można bowiem z powodzeniem leczyć w wodzie. Wykorzystując zasadę unoszenia się, woda rozluźnia mięśnie i pozwala nawet osobom z nadwagą wykonywać płynne ruchy. Co więcej, niektóre formy zapalenia stawów są łagodzone dzięki zwiększeniu siły i mobilności mięśni, a także dzięki zmniejszonemu odczuwaniu bólu.

Współczesne życie może być naprawdę stresujące, a zwiększony poziom stresu psychicznego może również negatywnie wpływać na nasz organizm. W rzeczywistości stres powoduje wzrost ciśnienia krwi i tętna: kilka minut dziennie hydroterapii pozwala obniżyć ciśnienie krwi i spowolnić tętno. Już po 20 minutach hydroterapii pierwsze korzyści zaczynają być odczuwalne w całym organizmie.
Z pomocą przychodzi kolekcja dmuchanych wanien do hydromasażu marki Bestway. W niej znajdują się najwyższej jakości produkty, które zapewnią Tobie i Twoim bliskim niezapomniany relaks, dzięki któremu będziecie mogli poczuć się niczym w centrum odnowy biologicznej, pozostając jednocześnie komfortowo w domu.

Hydroterapia jest dobra zarówno dla osób cierpiących na niektóre dolegliwości, jak i dla osób cieszących się doskonałym zdrowiem. Z dobrodziejstw tego starożytnego i bardzo skutecznego środka możesz cieszyć się nawet podczas imprezy zorganizowanej w ogrodzie lub zaraz po powrocie do domu po długim dniu w pracy, wchodząc do jednego z naszych solidnych i wygodnych Lay-Z-Spa. Modele Lay-Z-Spa Cancun AirJet™ umożliwiają relaksujący masaż dzięki 120 dyszom AirJet. Wystarczy dotknąć przycisku, aby uzyskać wrażenie unoszenia się na chmurze bąbelków, zapewniając… musującą zabawę!

Jednakże dla tych, którzy mają w domu dużo wolnej przestrzeni, idealnym rozwiązaniem będzie Lay-Z-Spa Mauritius Smart AirJet™; oferuje jedyne w swoim rodzaju wrażenia dzięki 180 dyszom AirJet. Co więcej, po długim dniu w pracy możesz odpocząć od razu po wejściu do domu, ponieważ tym spa można sterować z urządzeń mobilnych dzięki aplikacji Bestway Smart Hub™, co czyni go jednym z najbardziej innowacyjnych modeli na rynku.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email