INEA rozwija skrzydła

Zapowiadane przez INEA plany kilka miesięcy temu stały się rzeczywistością. Spółka odniosła sukces poprzez konsekwentne realizowanie strategii świadczenia usług na sieciach operatorów otwartych sieci światłowodowych. Za sprawą współpracy ze Światłowód Inwestycje dotarła do kolejnych 1,5 mln gospodarstw domowych oraz klientów biznesowych i instytucjonalnych. W tym roku spółka planuje kolejne współprace, które umocnią jej pozycję wśród ogólnopolskich dostawców usług telekomunikacyjnych.

INEA od blisko 30 lat funkcjonuje na rynku kojarząc się z najlepszymi usługami światłowodowymi. Firma od wielu lat zapowiadała, że ma ambicje, aby stać się ogólnopolskim dostawcą usług. Ważnym punktem na drodze wzrostu INEA było rozpoczęcie świadczenia usług poza Wielkopolską. Następnie rozpoczęcie i konsekwentne realizowanie strategii świadczenia usług na sieciach operatorów otwartych sieci światłowodowych. We wrześniu 2023 r. INEA oficjalnie przystąpiła do aktywnej sprzedaży usług na sieciach operatora Światłowód Inwestycje i poszerzyła zasięg swoich usług o kolejne 1,5 mln gospodarstw domowych.
– Miniony i obecny rok to zdecydowany przełom w historii INEA. Realizujemy plan rozwoju INEA jako marki ogólnopolskiej i obejmujemy usługami teren całego kraju. Wszyscy wyczekiwaliśmy tego momentu i od początku wiedzieliśmy dokąd zmierzamy. Nie zatrzymaliśmy się nawet na chwilę, pomimo wielu wyzwań zarówno technicznych, jak i organizacyjnych. Jestem z tego bardzo dumny i dziękuję wszystkim, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem przyczynili się do realizacji tego bezkompromisowego celu i stawiają sobie kolejne, równie ambitne. Nie pozostaje nam nic innego, jak wyczekiwać kolejnych aktywnych klientów, którzy od teraz mają możliwość przekonania się o niezawodnej jakości naszych produktów i usług na terenie całego kraju – komentuje Maciej Piechociński, Prezes INEA Sp. z o.o.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email