Bezpieczna franczyza na trudny czas

           

PSH Lewiatan sprawdzony partner

Polska Sieć Handlowa Lewiatan łączy siłę ogólnopolskich korzyści z wartością lokalnych relacji. Przedsiębiorcy współpracujący w sieci mają możliwość współtworzenia, współdecydowania i współodpowiedzialności za jej rozwój. Od blisko 30 lat, w zmiennych i wymagających warunkach rynkowych, sieć buduje pozycję pojedynczego przedsiębiorcy, zapewniając mu szerokie wsparcie i siłę zakupową. Lewiatan oferuje najlepsze warunki i rozwiązania dla aktywnego rozwoju biznesu. Współpracujący w sieci właściciele sklepów otrzymują rozwiązania budujące ich konkurencyjność́ na lokalnym rynku. Jednocześnie Lewiatan stawia na prawdziwe, silne relacje i wymianę̨ wiedzy pomiędzy przedsiębiorcami, tak by mogli efektywnie rozwijać́ swój biznes.

Franczyza Lewiatana – dobre rozwiązanie na trudne czasy

Kluczowe miejsce w strategii Lewiatana zajmują wartości: bliskość, partnerstwo, przedsiębiorczość i odpowiedzialność. W czasie pandemii sieć udowodniła, że to nie slogany reklamowe, a ochrona biznesów franczyzobiorców jest jej priorytetem. Jako pierwsza sieć franczyzowa w Polsce, we współpracy ze spółkami regionalnymi oraz franczyzobiorcami, Lewiatan ustanowił fundusz pomocowy dla tych, których działalność została zagrożona wskutek pandemii.

Decyzji o przystąpieniu do franczyzy często towarzyszą obawy o utratę decyzyjności i niezależności. Tymczasem oferta franczyzowa Lewiatana pozwala przedsiębiorcom zachować te aspekty, a jednocześnie umożliwia im rozwój biznesu pod znanym i docenianym szyldem. W Lewiatanie można rozwijać własny biznes, jednocześnie mając wpływ na budowę silnej organizacji z lokalnymi relacjami. To wyróżnik i siła marki Lewiatan.

Obecna sytuacja gospodarcza dowodzi również, że tylko duże i dobrze zorganizowane franczyzy, takie jak Polska Sieć Handlowa Lewiatan, są w stanie zapewnić realne wsparcie dla zrzeszonych przedsiębiorców, zagwarantować stabilność dostaw towarów oraz bezpieczeństwo bieżącego ich funkcjonowania.

O tym, że ten model działania się sprawdza, najlepiej świadczy fakt, że w 2021 roku PSH Lewiatan otworzyła 204 nowe placówki. Lewiatan jest jedną z największych sieci franczyzowych w Polsce. Tworzy ją 3220 sklepów i ponad 2100 przedsiębiorców zatrudniających blisko 30 000 pracowników.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email