Solidni w biznesie i w HR

W świecie szybko zmieniającej się gospodarki, gdzie konkurencja jest wyjątkowo mocna, Logwin Poland potwierdził swoją jakość i dbałość o pracowników, zdobywając po raz dziesiąty z rzędu prestiżowy tytuł Solidny Pracodawca. To wyjątkowe wyróżnienie przyznawane jest firmom, które nie tylko osiągają sukcesy w biznesie, ale także troszczą się o dobre warunki pracy dla swoich pracowników.

Logwin Poland od 20 lat utrzymuje swoją wysoką pozycję rynkową, zdobywając nowych klientów i planując dalszy rozwój. Jednym z kluczowych czynników sukcesu są wysoce wykwalifikowani pracownicy. Firma zdaje sobie sprawę, że to właśnie ludzie stanowią najcenniejszy kapitał każdej organizacji. Dlatego Logwin Poland od początku inwestuje w rozwój swojego zespołu, oferując bogatą paletę szkoleń, możliwości awansu i atrakcyjne pakiety świadczeń pracowniczych.
– Rynek logistyki kontraktowej jest bardzo konkurencyjny, gdzie oczywiście cena gra ważną rolę, ale przewagę buduje się też dzięki doświadczonemu zespołowi zaangażowanych ludzi. To dzięki nim osiągamy wysoką wydajność procesów oraz bardzo wysoką jakość pracy. To właśnie te atrybuty potrafią decydować o wygrywaniu międzynarodowych przetargów i obsłudze międzynarodowych rynków z Polski. To tutaj mamy bardzo wykwalifikowany zespół, który doceniają światowe marki – podkreśla Piotr Sprzęczka, dyrektor zarządzający Logwin Poland.
Przykładem projektu przeniesienia operacji logistycznej do Polski jest firma Liewood, która wcześniej swój magazyn miała w Danii. Od zeszłego roku paczki na cały świat są rozsyłane z magazynu Logwin w Wojkowicach koło Wrocławia. Skandynawska firma najwyżej oceniła nie tylko dogodną lokalizację pozwalającą na szybki czas dostawy na kluczowe rynki, ale też zaangażowanie różnych zespołów od początku procesu przetargowego aż po uruchomienie projektu.
– Otrzymanie dziesiątego z rzędu tytułu Solidny Pracoda–wca to dla nas ogromne wyróżnienie i potwierdzenie, że nasze podejście do zarządzania firmą i dbałość o pracowników przynosi pozytywne rezultaty. Nasz zespół stanowi fundament naszego sukcesu, dlatego też staramy się stworzyć dla nich jak najlepsze warunki pracy i rozwijające środowisko biznesowe. Dla nas pracownik każdego szczebla jest ważny i doceniamy jego wkład w rozwój firmy. Cieszymy się, że zostało to tak pozytywnie ocenione przez kapitułę projektu – ocenia Piotr Sprzęczka.
W Logwin Poland istnieje wiele możliwości rozwoju, a zdecydowana większość awansów jest wewnętrznych, co pokazuje, że warto związać się z firmą na wiele lat. Na uwagę zasługuje też program „Flourish” adresowany do największych talentów rozsianych po całym świecie (firma jest obecna w 37 krajach). Projekt zakłada poznanie wszystkich aspektów firmy oraz warsztaty strategiczne, które odbywają się w centrali w Niemczech. Dzięki temu największe talenty mogą stać się prawdziwymi liderami, którzy sprostają zmieniającemu się dynamicznie rynkowi.
To wszystko oparte jest o wartości firmy, w których człowiek jest zawsze w centrum uwagi.
W czasach, w których rynek pracy staje się coraz bardziej konkurencyjny, Logwin Poland pozostaje nie tylko solidnym partnerem biznesowym, ale też pewnym pracodawcą, dostarczającym bardzo pożądaną stabilność finansową oraz proponuje prorozwojowe środowisko pracy. To idealne połączenie pokazuje, dlaczego firma po raz kolejny otrzymała tytuł Solidnego
Pracodawcy.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email