Podejmij wyzwanie

Niedostateczny poziom aktywności fizycznej w Polsce stanowi zagrożenie i wyzwanie dla każdego pokolenia.
Według danych Światowej Organizacji Zdrowia około 2 mln zgonów rocznie na świecie przypisuje się brakowi aktywności fizycznej. Nawet ok. 85% ludzi prowadzi siedzący tryb życia. Szacuje się, że prawie dwie trzecie dzieci jest niewystarczająco aktywnych, co ma poważne konsekwencje dla ich przyszłego zdrowia. Na otyłość nie tylko chorujemy, lecz także umieramy.

Nie wiesz od czego zacząć?

Każda forma aktywności fizycznej jest dobra. Przede wszystkim należy pokonać swój wewnętrzny opór do sportu i znaleźć motywację do działania, która pozwoli na wykonanie pierwszego kroku w kierunku zmiany swojej postawy. Nie bój się, nie musisz być w tym sam.
Zacznij pracować nad sobą z osobą o szerokim doświadczeniu nie tylko z zakresu samej fizyczności, ale także znającej się na podstawach anatomii i dietetyki. Z kimś kto posiada umiejętności wpływania na swoich podopiecznych w takim stopniu, aby zapewnić im tyle motywacji, ile jest konieczne.

Potrzebny jest Ci trener personalny,a nie coach ani influencer

Osiągniesz maksimum korzyści ze swojego treningu pod okiem trenera personalnego tylko wówczas, gdy będzie to osoba posiadająca wiedzę i zdolności niezbędne do układania bezpiecznych, a zarazem skutecznych programów ćwiczeń. Trener musi określić nasze zamierzone cele – budowa masy, schudnięcie, utrzymanie kondycji? To pozwoli mu w oparciu o nasz aktualny stan zdrowia przygotować indywidualny program ćwiczeń i diety, który będzie pod jego czujnym okiem realizowany.

Odpowiedni trener

Zacznij pracować nad sobą ze świetnie wykwalifikowanym specjalistą Jackiem „Azja” Gemzą, trenerem personalnym z Gliwic prowadzącym swój klub Azja Team.
Zaufaj tylko twardym faktom:

Dyplom ukończenia AWF we Wrocławiu
23 lata pracy w charakterze trenera
Tytuł Mistrza Świata w Judu z Meksyku (2018r) i Mistrza Świata w Judo w Las Palmas (2019r)
278 klientów zadowolonych z efektów
dotychczasowy rekord w redukcji wagi – 80 kg w 1 rok i 4 miesiące

Miesięczny trening personalny od 3 w tygodniu do 6 (ustalane indywidualnie) – koszt 950 zł.
Wiosenna promocja RAZEM taniej –
dla par wspólnie rozpoczynających treningi,
szczegóły do uzgodnienia.
Zadzwoń: (+48) 606 313 227

Miejsce treningów:
Hotel Royal
ul. Matejki 10
Gliwice 44-100

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email