Oleje Shell Helix nagrodzone

Marka olejów silnikowych Shell Helix zdobyła złoty Laur Konsumenta w kategorii: „Oleje silnikowe i środki smarne”. Użytkownicy i konsumenci głosujący w ogólnopolskim plebiscycie przyznali to wyróżnienie marce Shell Helix po raz ósmy z rzędu.

Oleje silnikowe Shell jako jedyne na świecie są produkowane z gazu ziemnego przy wykorzystaniu opatentowanej technologii Shell PurePlus. Gwa-rantuje ona uzyskanie czystej bazy olejowej, praktycznie pozbawionej wszelkich zanieczyszczeń, co final-nie przekłada się na lepsze osiągi, ochronę i żywotność jednostki napędowej. Wyróżniona złotym Laurem Konsumenta gama Shell Helix obejmuje również olej silnikowy Shell Helix Hybrid, który spełnia specyficzne wymagania samochodów hybrydowych.

Jesteśmy niezwykle dumni, że polscy konsumenci po raz kolejny wyrazili uznanie dla naszej marki i Shell Helix znalazł się wśród ich ulubionych, najbardziej cenionych produktów. Rekomendacja w postaci opinii użytkowników to najlepsza, bardzo wartościowa ocena olejów silnikowych do samochodów osobowych z gamy Shell Helix. Cieszymy się, że niezmiennie utrzymujemy jakość, która uznawana jest za godną polecenia – powiedział Łukasz Radzymiński, Dyrektor Sprzedaży w dziale olejowym Shell Polska.

Shell od wielu lat współpracuje z zespołami sportowymi: Scuderia Ferrari, startującym w Formule 1, Hyundai Motorsport, znanym z Rajdowych Mistrzostw Świata oraz BMW Motorsport, rywalizującym w wyścigach torowych. Shell Helix Ultra jest jedynym olejem silnikowym stosowanym w wysokoobciążonych jednostkach napędowych bolidów
Scuderia Ferrari.

Złoty Laur Konsumenta 2023 to już 16. wyróżnienie z serii Laur Klienta i Laur Konsumenta przyznane marce Shell Helix. Wybory polskich konsumentów pokrywają się z decyzjami producentów samochodów. Oleje Shell Helix uzyskały aprobaty i rekomendacje wiodących producentów aut na świecie. Są również wybierane na tzw. fabryczne zalanie przez wielu wiodących producentów. Syntetyczny olej silnikowy Shell Helix Ultra znajduje się w silniku każdego samochodu, który opuszcza m.in. fabrykę Ferrari.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email