VIFON i TaoTao – marki, które pokochali Konsumenci

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że marki VIFON i TaoTao, których wyłącznym dystrybutorem jest firma Tan-Viet International S.A., zdobyły ponownie najwyższe miejsca (w swoich kategoriach) w tegorocznej edycji prestiżowego plebiscytu popularności produktów i usług Laur Klienta/Konsumenta 2023 przeprowadzanego wśród Konsumentów.

Marka VIFON otrzymała złoty Laur Konsumenta 2023 oraz Laur Klienta Grand Prix 2023 w kategorii „Najwyższa jakość produktów – Zupy błyskawiczne/instant potwierdzając swoją niezaprzeczalną, wysoką pozycję rynkową. Polacy uwielbiają tę kultową markę, obecną na rynku już od 33 lat, za bogactwo smaków i aromatów, a także różne formy opakowań (folia, miski, kubki, tacki, lunch boxy), co daje Konsumentowi naprawdę szeroki wybór asortymentu. Śledząc trendy rynkowe oraz odpowiadając na zapotrzebowanie Klientów, portfolio produktów powiększyło się o gamę zup do gotowania, których przygotowanie zajmuje tylko kilka minut, a intrygujące smaki Rosół po azjatycku i Kimchi przenoszą w świat orientu. Pod marką VIFON można znaleźć również produkty w formie Lunch Box oraz tacki – dania z makaronem, które po przygotowaniu gotowe są do zjedzenia prosto z pudełka/tacki. Ofertę marki uzupełniają sosy chili i sojowe, chrupiące prażynki krewetkowe w formie snack oraz oryginalne wietnamskie kawy, zielone herbaty, mleczko kokosowe i napoje kokosowe.
Marka TaoTao, która w swoim asortymencie ma sosy sojowe, sosy chili, marynaty, makarony orientalne, grzyby MUN i wiele innych azjatyckich produktów, głosami respondentów nagrodzona została złotym Laurem Konsumenta 2023 oraz Laurem Klienta Grand Prix 2023 w kategorii: „Najwyższa jakość produktów – produkty orientalne.” Produkty TaoTao mają szerokie zastosowanie w przygotowywaniu dań azjatyckich jak i tradycyjnych, a otwartość Konsumentów na kuchnie świata, chęć eksperymentowania i łączenia różnych smaków powoduje, że z roku na rok rośnie zainteresowanie tymi produktami. Sosu sojowego można używać zamiast soli do przyprawiania zup, dań mięsnych, rybnych i wielu innych. Szerokie zastosowanie mają również sosy chili, które z powodzeniem zastępują keczup i mogą być dodatkiem do kanapek, tostów, pizzy i dań z grilla. Sos Teriyaki świetnie sprawdzi się jako marynata do mięs, ryb, warzyw, a sos rybny wzbogaci smak dań mięsnych, rybnych, zup i bulionów. Coraz szersze grono odbiorców mają bezglutenowe makarony ryżowe zarówno wśród osób dbających o linię, kierujących się aspektami zdrowotnymi oraz chcących urozmaicić swoje potrawy.
Bardzo dziękujemy wszystkim naszym Klientom za zaufanie i lojalność wobec naszych marek VIFON i TaoTao. To właśnie zadowolenie Klientów daje nam najwięcej satysfakcji oraz motywacji do tego, aby dostarczać produkty jak najlepszej jakości, zróżnicowane w smakach i skierowane do szerokiego grona odbiorców.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email