MARCOPOL potwierdza swoją pozycję na rynku inwestycyjnym

Kolejna nagroda dla produktu premium

Spółka Marcopol jest obecnie jednym z największych producentów i dystrybutorów elementów złącznych i chemii budowlanej w Polsce. Dzięki stabilnej wizji rozwoju firma stała się międzynarodowym graczem, obecnym na kilkunastu rynkach zagranicznych, posiadającym oddziały m.in. w Rosji, na Litwie oraz w Estonii.
Już od 34 lat produkty spółki Marcopol wykorzystywane są w wielu inwestycjach takich jak: Stadion Energa Gdańsk, Tunel pod Martwą Wisłą, Metro warszawskie czy Terminal Pasażerski na lotnisku Rębiechowo k. Gdańska.
Tytuł „Budowlana Firma Roku: Budownictwo 2018” przyznany przez kapitułę magazynu
„Builder” oraz wyróżnienie
„Budowlana Marka Roku 2019” są dla nas potwierdzeniem wielu sukcesów spółki Marcopol na rynku budowlanym, ale przede wszystkim uznania jej użytkowników.
Tytuł Odkrycie 2019 przyznany przez komisję konkursową Lauru Klienta dla śrub bimetalicznych linii Marcopol Plus jest kolejnym potwierdzeniem zaufania rynku inwestycji budowlanych
do marki i potwierdzeniem sukcesów spółki, a także budowy jej pozycji w oparciu o produkty premium, gdzie nie ma miejsca na kompromisy w obszarze jakości.

www.marcopol.pl

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email