Marka Babyono doceniona przez polskich klientów

Miło nam poinformować, że marka Babyono uplasowała się na pierwszym miejscu w ogólnopolskim plebiscycie
popularności produktów i usług – Laur Klienta 2022, otrzymując złoty Laur Klienta 2022 w kategorii najwyższa jakość produktów – akcesoria dla niemowląt. Dodatkowo nasz innowacyjny Laktator SHELLY otrzymał nagrodę Laur Klienta – Odkrycie Roku 2022. To dla nas wyjątkowe wyróżnienie! Cieszymy się, że polscy konsumenci doceniają naszą markę. Bardzo dziękujemy za każdy oddany na nas głos i zaufanie!

Wiedza i doświadczenie

Nasza historia sięga 1990 roku, kiedy to w Poznaniu powstała niewielka firma handlowa sprzedająca artykuły dla dzieci. Dziś jesteśmy jedną z największych polskich firm oferującą akcesoria dla dzieci i kobiet w ciąży. Na przestrzeni tych 30. lat zmieniały się mamy, ich zwyczaje, moda. My obserwowaliśmy otoczenie, tworząc produkty, które odpowiadają na aktualne potrzeby rodziców i ich dzieci. Przez te wszystkie lata nasza marka zdobyła liczne nagrody i wyróżnienia. Jest nam niezmiernie miło, że po raz kolejny została doceniona przez polskich konsumentów. Zdobycie złotego Lauru Klienta 2022 roku w kategorii najwyższa jakość produktów – akcesoria dla niemowląt oraz uznanie naszego Laktatora SHELLY za Odkrycie Roku 2022 utwierdza nas w przekonaniu, że dobrze wykonujemy swoją pracę, że tworzymy produkty, które są doceniane przez rodziców. Jest to dla nas zachęta do dalszego działania i realizowania nowych ciekawych projektów.

Pomagamy rosnąć

Babyono to marka, w ofercie której znajdziesz absolutnie wszystko, co jest potrzebne, żeby dziecko mogło zdrowo się rozwijać i co zapewni komfort jego rodzicom. Wśród produktów znajdują się nie tylko akcesoria do pielęgnacji niemowląt, ale też edukacyjne zabawki, gadżety zapewniające bezpieczeństwo w domu czy różnego rodzaju pomoce dla kobiet w ciąży i karmiących, w tym wygodne modele biustonoszy do karmienia.
Od lat stawiamy przede wszystkim na jakość i bezpieczeństwo, ale też na dobry design i estetykę wykonania. Akcesoria dla niemowląt i mam Babyono zawsze są zaprojektowane z troską o funkcjonalność i o to, by umilić życie całej rodzinie. Nowoczesne, atrakcyjne i w rozsądnych cenach zjednują sobie zaufanie milionów rodziców, nie tylko w Polsce. W tej chwili produkty marki Babyono docierają do ponad 30. krajów na całym świecie.

Odkrycie Roku 2022

Jako prężnie rozwijająca się firma stale obserwujemy otoczenie, badamy rynek i wprowadzamy do oferty nowe produkty. W marcu 2022 roku wprowadziliśmy do sprzedaży laktator muszlowy elektryczny SHELLY – bez użycia rąk.

Przełom wśród laktatorów elektrycznych w Polsce

Nasz laktator muszlowy SHELLY to pierwszy taki laktator w Polsce. Dlaczego? To wyjątkowe i praktyczne urządzenie – odciąga pokarm bez użycia rąk. Nie znajdziesz w nim rurek, przewodów, czy kabli. Innowacyjny design laktatora pozwoli mamie na jednoczesne odciąganie pokarmu i wykonywanie innych czynności w tym samym czasie.
Kobieta może odciągać pokarm tam, gdzie chce – w domu, w pracy, na spacerze. Wbudowany akumulator umożliwi jej wygodne użytkowanie laktatora, bez konieczności stałego podłączenia go do źródła prądu. Nasz laktator jest cichy i lekki. Niewielka waga urządzenia oraz jego kompaktowe wymiary sprawiają, że nie krępuje ruchów i wygodnie leży w staniku do karmienia. Można dyskretnie odciągnąć pokarm w każdych warunkach.
Kobieta ma do wyboru trzy rozmiary lejków. Może wybrać ten, który idealnie dopasuje się do kształtu jej piersi, zapewniając jej maksymalny komfort i wygodę.
Nasz laktator bezprzewodowy składa się z zaledwie kilku części, dzięki czemu szybko i bezproblemowo można rozłożyć i wyczyścić urządzenie. Wszystkie elementy laktatora wykonane są ze specjalnego tworzywa przeznaczonego do kontaktu z żywnością. Miękki lejek urządzenia nie podrażni skóry karmiącej mamy.
Odciąganie pokarmu jeszcze nigdy nie było tak przyjemne. Głęboko wierzymy, że laktator SHELLY ułatwi życie niejednej kobiecie.

Więcej informacji:
babyono.com

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email