Laur Klienta dla Qarson Auta na Abonament

Wynajem auta bez potrzeby osobistego kontaktu, minimum formalności, fabrycznie nowe, znakomicie wyposażone samochody – to atuty Qarson Auta na Abonament, które doceniono w plebiscycie Laur Klienta 2022. Firma Qarson wygrała konkurs w kategorii wynajem długoterminowy. Oferta aut na abonament w Qarson to odpowiedź na bieżące potrzeby rynku.

Qarson jest firmą z polskim kapitałem, która powstała i osiągnęła sukces we Francji. Na francuskim rynku najmu długoterminowego jest znakomicie rozpoznawalna i od lat jest jednym z liderów. W 2019 roku właściciel i CEO marki Qarson w Europie – Damian Ciesielczyk – podjął i zrealizował decyzję o wprowadzeniu tej niezwykle wygodnej abonamentowej formuły użytkowania samochodów także na rynek polski. Od 2020 roku misję rozwoju i ugruntowania pozycji marki na rynku polskim powierzył Jackowi Jasińskiemu, związanemu z branżą motoryzacyjną od kilkunastu lat. Od tego czasu Qarson konsekwentnie poszerza swoją ofertę i upraszcza procesy wsłuchując się w potrzeby rynku i konsumentów. Dziś pojęcie “auta na abonament” nieodłącznie kojarzone jest z marką Qarson, która stała się liderem w swojej kategorii.

Niepewne czasy, problemy z dostępnością aut oraz inflacja, która dla wielu Polaków jest elementem stopującym inwestycje i wydatki, spowodowały, że Polacy zmienili podejście do kwestii zakupu auta. Obecnie klienci, którzy chcą posiadać samochód, mają do wyboru nie tylko zakup czy leasing. Możliwe jest także posiadanie zupełnie nowego auta, na rok, w abonamencie. Takie rozwiązanie proponuje Qarson Auta na Abonament, a usługa została doceniona w konkursie Laur Klienta 2022, przynosząc firmie zwycięstwo w kategorii wynajem długoterminowy.

Auta na abonament

Wynajem został przez Qarsona przygotowany tak, aby klient łatwo mógł skonfigurować swoje potrzeby online i w prosty sposób wybrać auto, które mu odpowiada. Innowacją jest tu sama usługa abonamentu, która działa na tej samej zasadzie co w przypadku prywatnego pakietu medycznego czy dostępu do serwisu streamingowego. W cenie abonamentu zawarto wszystkie opłaty związane z autem w wybranym przedziale czasowym. Pokrywa ona koszt użytkowania auta, serwis i zależnie od wybranego pakietu także ubezpieczenie oraz wszelkie inne usługi związane z jego posiadaniem. Klienci najczęściej decydują się na dogodnie skalkulowany, pełen pakiet usług realizowanych przez Qarson, gdzie po ich stronie pozostają jedynie bieżące koszty eksploatacyjne takie jak tankowanie samochodu czy dolewanie płynu do spryskiwaczy.

Jak wskazuje Jacek Jasiński, Dyrektor Zarządzający Qarson Polska, który kieruje rozwojem firmy w Polsce, klienci szczególnie doceniają komfort, jaki daje im możliwość wynajęcia auta na rok przy stałych cenach abonamentu i pakiecie usług w nim zawartych.
– Jest to bardzo szybki i bezpieczny sposób, aby zaplanować roczne wydatki na auto. To innowacyjna usługa dostosowana do potrzeb dzisiejszego klienta. Po abonamentach medycznych, telefonicznych, telewizyjnych, Polacy chcą także korzystać z abonamentów motoryzacyjnych – a Qarson idealnie wpisuje się w wymogi obecnego rynku – mówi Jacek Jasiński.
Podkreśla, że duży odsetek osób chcących korzystać z auta, nie zamierza inwestować w jego zakup, tylko wybiera posiadanie fabrycznie nowego pojazdu i płaci tylko za jego użytkowanie, a nie za całą wartość.
– Przy stałych ratach abonamentu w Qarsonie klienci mogą dokładnie przewidzieć roczne wydatki, co jest istotne szczególnie dziś, w okresie postępującej inflacji i trudnych do przewidzenia zmian rynkowych – dodaje Jacek Jasiński.

Ważna nagroda

Firma dobrze wykorzystała czas obecności na rynku polskim stając się ważnym i docenianym graczem, o czym świadczy zwycięstwo w plebiscycie Laur Konsumenta 2022. Za nagrodą dla Qarsona stoją konkretne przewagi rynkowe i zalety oferowanej usługi. To między innymi łatwość procesu wynajmu auta.
– W porównaniu do standardów rynkowych czas na formalności związane z pozyskaniem auta został ograniczony do minimum i w Qarsonie proces ten zająć może tylko kilkanaście minut a nie dni. Klient oczekuje minimum formalności i prostej procedury – zauważa Jacek Jasiński.
I wylicza kolejne zalety wynajmu długoterminowego w Qarsonie. Firma postawiła na cyfryzację, dzięki czemu cały proces wynajmu auta przebiega zdalnie.
– Nie trzeba się nigdzie ruszać, aby zdobyć pakiet informacji i móc podjąć decyzję o wyborze auta oraz załatwić wszelkie formalności.
Firma oferuje tylko własne auta i usługi. Posiada własny zespół handlowy, opieki nad klientami oraz realizacji szkód. W kwestiach serwisowych, oponiarskich, ubezpieczeniowych – współpracujemy tylko z najlepszymi, uznanymi na rynku podmiotami. – Dzięki temu, że na każdym kroku świadczymy kompleksowo własne usługi, możemy utrzymać jakość na każdym etapie współpracy z klientem – podkreśla Jacek Jasiński.
Każdy Klient, zarówno indywidualny jak i firmowy, decydujący się na abonament w Qarsonie zyskuje dedykowanego opiekuna, który kompleksowo dba o właściwy dobór pakietów i satysfakcję z usługi przez cały okres współpracy, a jego potrzeby są priorytetem dla firmy. O wysokiej jakości obsługi Qarsona świadczą opinie wystawiane przez klientów w Internecie. Mimo wynajmu aut na określony czas, Qarson stawia na wieloletnią współpracę z klientami. Ośmiu na dziesięciu Klientów wynajmujących przedłuża abonament z Qarson na kolejnych 12 miesięcy.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email