CEVA – bo ludzie są najważniejsi

CEVA Logistics, jeden z liderów ze świata logistyki, po raz kolejny znalazła się w gronie firm wyróżnionych w projekcie Solidny Pracodawca Roku. Spośród tysięcy firm działających na terenie Polski, Kapituła wybiera te przedsiębiorstwa, które postawą i działaniami promują pozytywne wzorce w zakresie polityki personalnej oraz działań podejmowanych w ramach CSR. CEVA Logistics znalazła się w tym zaszczytnym gronie już po raz siódmy. Gratulacje! Nagroda stanowi potwierdzenie, że obrany przez firmę kierunek doskonale wpisuje się w obecne trendy rynkowe.

– Tak – CEVA Logistics jest solidna! To fakt – 7 raz z kolei otrzymaliśmy tytuł Solidnego Pracodawcy. CEVA to przede wszystkim solidni pracownicy i z dumą mogę powiedzieć, że tytuł Solidnego Pracodawcy należy do nich. Dzięki naszym pracownikom CEVA jest firmą godną zaufania, świadczącą usługi logistyczne na najwyższym poziomie oraz dynamicznie się rozwijającą. To dla naszych pracowników z roku na rok stajemy się jeszcze lepszym pracodawcą, docenianym ze względu na stabilizację, poczucie bezpieczeństwa oraz przyjazne warunki pracy i miłą atmosferę. To kolejny rok potwierdzający solidną i skuteczną strategię personalną – mówi Anna Feliksiak, Dyrektor HR CEVA Polska.
CEVA Logistics stawia na klarowność i doskonałość w każdym obszarze strategii personalnej. Na etapie rekrutacji szczerze omawiane są wzajemne oczekiwania. Usystematyzowany proces weryfikacji potencjalnych pracowników pozwala firmie sprawnie poruszać się na rynku pracy, trafnie rekrutować, a w dalszym etapie rozwinąć skrzydła osoby zatrudnionej, dostosowując jej kompetencje do zadań. Rozwój i awans to dwie siły napędowe dla pracowników, którzy wiedzą, że rozwój firmy zależy od ich osobistego rozwoju. Liczne szkolenia, jasna ścieżka kariery oraz możliwość podejmowania własnych inicjatyw pracowniczych to kolejne elementy, które wpływają na zaangażowanie pracowników. Natomiast wspólną dumą w CEVA Logistics jest wspieranie społeczności lokalnych i uczestniczenie w akcjach wpływających np. na czystość Ziemi (cykliczne sprzątanie lasów, czy ich sadzenie). To wszystko sprawia, że pracownicy realnie uczestniczą w życiu firmy i pozostają w jej strukturach przez kolejne lata.

Motywacja pracowników – to bardzo ważne…

CEVA Logistics doskonale wie, że kwestie finansowe są bardzo istotne, ale dziś pracodawca musi zadbać o pracownika w szerszej perspektywie. Ważne jest wspieranie pracowników w dodatkowych działaniach dążących do podnoszenia ich kompetencji, np. poprzez dofinansowanie studiów licencjackich, magisterskich, podyplomowych oraz MBA. Firma udostępnia i rozwija system szkoleń e-learningowych z różnych obszarów oraz organizuje cykle szkoleń lub pojedyncze szkolenia dla konkretnych grup pracowniczych lub działów. CEVA stawia również na indywidualne programy coachingowe, a w roku 2022 wprowadziła nowy program rozwojowy pt. Action Growth. Pracownik ustala z managerem cel rozwojowy i wybiera jedną ze ścieżek rozwoju: „Inform-Participate-Agree” lub „Care-Own-Decide”. Unikalny format tego programu „Blended Learning” pozwala pracownikowi osiągnąć maksymalny efekt rozwoju dzięki elastycznemu łączeniu elementów szkolenia offline i online, a także inspirujących zadań, które można wykonać w dowolnym momencie, wspierając proces wdrażania i ćwiczenia zdobytej wiedzy.

Integracja siłą napędową!

W CEVA integracja jest bardzo ważna. Każde, nawet najmniejsze działanie integracyjne buduje więź z pracodawcą i pomiędzy pracow­nikami. Dzięki temu atmosfera w pracy jest niepowtarzalna. CEVA dba o budżet integracyjny, dzięki któremu organizowane są imprezy. Każda lokalizacja, czy dany dział mają swobodę w decydowaniu, w jaki sposób budżet zostanie wyko­rzystany: kręgle, ognisko, zabawa taneczna czy kajaki – tylko wyobraź­nia stanowi ograniczenie. Wspierane są również inicjatywy związane z aktywnością sportową. Te spotkania łączą w sobie przyjemne z pożytecznym, promując witalność fizyczną i psychiczną.
Poruszone tematy to tylko nie­które kwestie, jakie zaważyły na tym, że firma CEVA Logistics została wyróżniona w pro­jekcie Solidny
Pracodawca Roku.
Po więcej informacji na temat tego pracodawcy odsyłamy do stron: https://www.cevalogistics.com oraz https://praca.cevalogistics.com.pl/

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email