Marka Saiko-Med – szybka, skuteczna i bezpieczna dezynfekcja

Saiko-Med to profesjonalna linia preparatów medycznych do dezynfekcji rąk, powierzchni, narzędzi oraz różnych przedmiotów. Nasze produkty są sprawdzone, skuteczne, bezpieczne oraz spełniają wymagania sanepidu.

Preparaty Saiko-Med są przebadane i skuteczne na wirusy, bakterie i grzyby, co w dobie pandemii ma niezwykłe znaczenie. Nasze preparaty są produkowane z największą starannością z najlepszych na rynku produktów.

Wiemy, jak ważne jest utrzymanie czystości i sterylnych warunków w placówkach medycznych, salonach fryzjerskich, strefach spa, wszelkiego rodzaju obiektach użyteczności publicznej, a także domach i mieszkaniach. Dlatego stworzyliśmy serię preparatów, które uporają się z różnego rodzaju drobnoustrojami chorobotwórczymi. Wśród proponowanych przez nas preparatów znajdują się płyny, koncentraty, żele i inne środki dezynfekujące do rąk, narzędzi, podłóg, mebli i nie tylko. Są one przystosowane do powierzchni metalowych, plastikowych, skórzanych i innych.

Nasz bestsellerowy płyn Saiko Zid przeznaczony do dezynfekcji powierzchni na bazie dwóch alkoholi bez aldehydów i fenoli, może być stosowany na wielu powierzchniach, również tych, które mają kontakt z żywnością.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email