Termo Organika nr 1 w Polsce

Termo Organika to największy producent styropianu i kompletnego systemu ociepleń w Polsce oraz jedna z największych firm w tym segmencie w UE. To niekwestionowany lider jakości! Termoizolacja domu materiałami Termo Organiki gwarantuje znaczące obniżenie kosztów jego użytkowania; zimą ogrzewania, a w lecie chłodzenia, które stanowi jedną z najbardziej znaczących pozycji eksploatacyjnych.

Termo Organika to lider izolacji styropianowych, który oferuje od ponad dwóch dekad najwyższej jakości rozwiązania do wszystkich typów budynków. Firma dostarcza styropiany o optymalnych parametrach do zabezpieczenia każdej przegrody: fundamentu, elewacji, podłogi, dachu oraz parkingu. Termo Organika od lat konsekwentnie rozwija swoje produkty, dostarcza na rynek najnowocześniejsze, innowacyjne rozwiązania, tak by z sukcesem sprostać najbardziej wymagającym inwestorom w XXI wieku. Lider produktów izolacyjnych na bazie styropianu w Polsce w 2004 roku wprowadził na rynek oryginalny styropian w kropki Dalmatyńczyk. Spółka rozpoczęła również produkcję najcieplejszego grafitowego styropianu, którym w 2007 roku zaizolowano termicznie pierwszy certyfikowany dom pasywny w Polsce.

Od momentu powstania Termo Organika kładzie szczególny nacisk na jakość swoich produktów. Termoizolacja wykonana naszymi markowymi styropianami to superinwestycja, która zwraca się szybko, to również antidotum na rosnące ceny energii. Kompletny System Ociepleń TERMONIUM Termo Organiki, którego najważniejszym elementem jest grafitowy styropian o najkorzystniejszym współczynniku przewodzenia ciepła – lambda (λ) 0,031 W/mK to – według wielu ekspertów – najbardziej efektywne rozwiązanie. Zastosowanie naszych produktów pozwala zaoszczędzić na ogrzewaniu jednorodzinnego domu nawet kilka tysięcy złotych rocznie – mówi Krzysztof
Krzemień, Dyrektor ds. technicznych Termo Organiki.

Firma od ponad dwóch dekad promuje budownictwo energooszczędne oraz termomodernizację jako najprostszy sposób walki ze smogiem. Termo Organika to laureat wielu prestiżowych nagród i wyróżnień. Firma dziesięciokrotnie została Konsumenckim Liderem Jakości i wielokrotnie otrzymała tytuł Budowlanej Marki Roku. Firma posiada Rekomendacje Techniczne i Jakości Instytutu Techniki Budowlanej oraz jako jedyna przeszła pozytywnie wszystkie kontrole jakości styropianów, przeprowadzone przez Główny Urząd Nadzoru Budowlanego i podległe mu placówki.

Ambasadorami marki Termo Organika są Omenaa Mensah – znana i ceniona prezenterka telewizyjna i Tomasz Kuchar – wielokrotny rajdowy mistrz Polski.

Więcej informacji na stronach:
www.termoorganika.pl
www.termonium.pl

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email