ARmedical z laurem klienta za miniony rok

Marka ARmedical doceniona: 2022 rok rozpoczyna z jednym z najbardziej prestiżowych i liczących się certyfikatów konsumenckich w Polsce – złotym Laurem Klienta. Wyróżnienie to potwierdza silną pozycję marki na rynku i udowadnia jej stabilną rolę mimo wymagających czasów.

Siła tradycji i innowacji

To już kolejne, optymistyczne rozpoczęcie roku przez markę ARmedical, która otwiera 2022 rok z wyróżnieniem świadczącym o lojalności i zaufaniu jej klientów. W obliczu wyjątkowychwyzwań stawianych przed marką w czasach pandemii COVID-19, jej konsekwentny rozwój i odnoszone sukcesy szczególnie stanowią o sile polskiego lidera. Od ponad dziesięciu lat prężnie rozwijająca się marka stawia na innowacyjny asortyment oraz efektywne i elastyczne zarządzanie, co pozwala nie tylko nadążać za wymaganiami dynamicznego rynku, ale też wyznaczać na nim standard jakości. ARmedical przoduje nie tylko pod kątem odpowiadania na potrzeby i oczekiwania klientów, ale też wdraża trendy i technologie stosowne do obecnych czasów. ARmedical sprawnie łączy tradycję i nowoczesność. Niezmiennie kluczowe pozostają wartości marki, która za cel obrała dostarczanie najbardziej innowacyjnych rozwiązań na rodzime i zagraniczne rynki, czyniąc życie swoich konsumentów łatwiejszym i bezpieczniejszym. Jednocześnie, śmiałe sięganie po zaawansowane technologie – zarówno pod względem rozwiązań technologicznych jak i materiałów sprawia, że oferowane produkty nieustannie ewoluują i stają się jeszcze bardziej komfortowe. Istotnym elementem polityki marki ARmedical jest zapewnianie dogodnej dostępności oferowanych produktów, dzięki zaawansowanej sieci dystrybucji. Stała obecność w niemalże
2000 sklepów medycznych w całym kraju sprawia, że poszukujący doskonałej jakości w przystępnej cenie konsumenci mogą bez wysiłku sięgać po markę, której ufają od lat.

Premiery na miarę czasów

Takie nowości wśród asortymentu jak zaawansowane i ultralekkie ortezy z serii Walker Basic oraz Walker Pro, czy innowacyjne poduszki przeciwodleżynowe PREVENT, to przykład tego, że firma ARmedical stale dopracowuje posiadany asortyment i powiększa go o kolejne, wartościowe produkty. Nowości zachwycają konsumentów nie tylko przystępną ceną, ale przede wszystkim najwyższą jakością. To także wyraz indywidualnego podejścia do rozwiązywania obecnych i popularnych wśród konsumentów problemów, a te zmieniają się na przestrzeni lat. Konieczna jest wnikliwa analiza zachowań i potrzeb klientów, a w efekcie – tworzenie wyrobów, które będą w stanie zaspokoić nawet nietypowe oczekiwania. Produkty medyczne oraz pomocnicze ARmedical cechuje ergonomia, wytrzymałość oraz praktyczne funkcje niedostępne wcześniej w swoim segmencie. To właśnie odwaga w proponowaniu innowacyjnych rozwiązań i udoskonalanie już popularnych pozycji asortymentu sprawia, że ARmedical zdobywa nagrody takie, jak tegoroczny Laur Klienta. Jest to zarazem forma zbiorowej rekomendacji marki i jej produktów przez klientów, postrzegających markę przez pryzmat jej jakości i innowacyjności. Bliższe poznanie marki ARmedical, jej misji oraz dostępnego asortymentu możliwe jest dzięki stronie internetowej oraz interaktywnym mediom społecznościowym.

Informacjedostępne są pod adresem: https://armedical.pl

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email