Wonna podróż dla kierowcy i pasażerów

Pani Szyszka™ to nie tylko patent na przyjemny zapach w samochodzie, ale również dobry nastrój kierowcy i pasażerów.

Aromaterapia jest czystą i w pełni naturalną metodą łagodzenia lub usuwania różnych dolegliwości. Rewelacyjny nowy produkt przenosi kierowców i podróżujących w nowy wymiar podróży i środowiska.
Rozwiązanie sygnowane marką Pani Szyszka™ to proste, ekologiczne i jednocześnie unikalne rozwiązanie zapachowe dla kierowców i pasażerów. Pani Szyszka™ wykorzystuje czyste, naturalne produkty roślinne mające niezwykłą moc łagodzenia lub usuwania bardzo wielu i bardzo różnych dolegliwości.

Dobry zapach w samochodzie
Obecnie bardzo wiele osób cierpi na deficyt czasu, a na wdychanie zapachu trzeba poświęcić minimum 15-20 minut, aby olejki eteryczne dostały się do naszego organizmu i rozpoczęły swoje dobroczynne działanie. Pani Szyszka™ nakropiona odpowiednią mieszanką wysokiej jakości, wybranych spośród najlepszych olejków eterycznych wspiera równowagę wewnętrzną, psychikę i ciało. Są to mieszanki dla kierowców stworzone przy współpracy ze światowej klasy ekspertami od aromaterapii w najlepszym polskim laboratorium specjalizującym się w naturalnych substancjach zapachowych.

Rewolucja zapachowa dla kierowców
Czy używasz w samochodzie zapachów, które wspierają Twoją kondycję?

Pani Szyszka™ to nie tylko zapach! To rewolucja zapachowa w Twoim aucie!
To wsparcie dla Ciebie i pasażerów!
Ekologiczna i tania – zostanie z Tobą na 4-5 lat
Mieszanka wystarcza > 4 miesiące (2 krople dziennie) i można ją dokupić.
Gadżet firmowy – innowacja ekologiczna, nowy wymiar komunikacji

Co się wydarzy jak użyjesz Pani Szyszki™ jako upominku spersonalizowanego dla Twojej firmy?
Klient, partner, pracownik dostrzeże Twoją innowacyjność, ale również wrażliwość ekologiczną.
Poczuje, że się o niego troszczysz, bo to nie tylko zapach, to także wsparcie organizmu. Będzie o Tobie pamiętał wiele lat.

Więcej na: www.paniszyszka.pl

Nota ochronna: Pani Szyszka™ (Lady Pinecone™ poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej).Wzór przemysłowy chroniony w EU: Registered Community Design 007989777. Nazwa – znaki graficzne, słowne oraz sposób mocowania są chronione przez Urząd Patentowy RP oraz Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej EUIPO oraz U.S. Patent and Trademark Office (USPTO).

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email