Gwarancja spokoju dla budujących dom

Nagrodzona Laurem Klienta sieć Salonów KRISHOME oferuje inwestorowi stolarkę okienno-drzwiową do domu od renomowanego producenta firmy KRISPOL. Bramy, okna, osłony, a także drzwi wejściowe można zamówić w jednym miejscu.

Wygoda i oszczędność czasu

Inwestorzy, którym zależy na oszczędności czasu, docenią obsługę Doradców Techniczno-Handlowych w sieci Salonów KRISHOME, gdzie można liczyć na fachowe doradztwo, a ponadto zamówić komplet stolarki otworowej do domu w jednym miejscu. Rozmowa z fachowcem może odbyć się również online za pomocą popularnych komunikatorów – WhatsApp i Messenger.

Elastyczny wybór

Zdecydowana większość inwestorów decyduje się na spójność kolorystyczną okien, osłon, drzwi zewnętrznych i bramy garażowej, istnieje również możliwość łączenia dekorów czy kolorów z palety RAL w elastyczny sposób, dostosowany do wymogów projektu czy indywidualnych oczekiwań. Miksowanie rozwiązań to kolejna z opcji doceniana przez budujących – okna z PVC w całym domu, a wielkogabarytowe przeszklenia wykonane w aluminium? Żaluzje fasadowe i rolety zewnętrzne na jednej inwestycji? Decydując się na produkty KRISPOL, inwestor ma pełne pole możliwości.

Oprócz walorów estetycznych – gwarancja spokoju

Zakup stolarki otworowej wiąże się nie tylko z doborem aspektów wizualnych, ale przede wszystkim produktów, które będą funkcjonalne, bezpieczne, energooszczędne, a także będą służyły przez długie lata. Istotny dla inwestora powinien być również montaż produktów na terenie budowy, na stronie producenta można sprawdzić, czy fachowcy posiadają odpowiednie certyfikaty. Przy końcowej decyzji ważna jest również kwestia ochrony produktów, firma KRISPOL oferuje 5-letni okres gwarancji przy regularnym serwisowaniu na wszystkie produkty z linii HOME, przy czym na okna PVC i aluminiowe inwestor otrzymuje aż 7 lat gwarancji.

Salony KRISHOME nagrodzone Laurem Klienta

Salony KRISHOME, które wyróżniają się wyjątkowo wysokim poziomem obsługi klienta, kolejny raz uzyskały przychylność jury i inwestorów, którzy oddali swój głos na markę w plebiscycie Laur Klienta. To wyjątkowe wyróżnienie i rekomendacja dla inwestorów ceniących sobie wysoką jakość.
Listę Salonów można znaleźć na stronie: https://krispol.pl/salony/

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email