Blow zrywa z kablami

Obecne trendy w segmencie głośników są jasne – triumf święci technologia bezprzewodowa. Rozwiązania zastosowane w głośnikach przenośnych Blow charakteryzują się najnowocześniejszymi standardami przesyłu danych poprzez Bluetooth.

Technologia Bluetooth to gwarancja wolności w dowolnej formie, w dowolnym miejscu – zgodnie z trzema wytycznymi: odpowiednim zasięgiem, niską ceną oraz małym poborem energii elektrycznej. Łatwość konfiguracji i możliwość personalizowania ustawień to atut, a zastosowane materiały powodują, że głośniki są niezwykle lekkie, dzięki czemu użytkownik zyskuje dodatkową mobilność. Długi czas pracy na jednym naładowaniu zapewnia ergonomię użytkowania.
Wybór głośników z Bluetooth stwarza możliwość łączenia między sobą różnych zestawów urządzeń. W zależności od preferencji użytkownika wzajemną komunikację uzyskają laptop, smartfon, telewizor, a także sprzęt audio w samochodzie. Głośnik Bluetooth może pełnić rolę zestawu głośnomówiącego podczas kierowania pojazdem – brak konieczności trzymania w ręku telefonu zapewni oczekiwane bezpieczeństwo dla kierowcy i współpasażerów. Wprowadzone przez Blow na rynek modele głośników Bluetooth to wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów – charakteryzują się niewielkimi wymiarami, a wysoka jakość komponentów sprawia, że dźwięk jest czysty i donośny. To wygoda dla melomanów – wystarczy wgrać muzykę do pamięci telefonu lub skorzystać z serwisu muzycznego, aby cieszyć się ulubionymi utworami podczas podróży. Warto wspomnieć, że doskonale sprawdzają się podczas imprez plenerowych. Entuzjaści literatury mogą używać ich do odtwarzania audiobooków.
Głośniki znajdujące się w ofercie posiadają wysoki stopień ochrony IP oraz szereg zabezpieczeń przed urazami mechanicznymi, są również odporne na wpływ czynników środowiskowych – nadają się do zabrania ze sobą zarówno w góry, jak i na plażę. Jednocześnie dobrze prezentują się w domu, zastępując duże głośniki czy soundbary. Szeroki wachlarz zastosowań i funkcjonalności sprawia, że cieszą się niezwykłą popularnością wśród miłośników rozrywki i multimediów.
Głośniki bezprzewodowe Bluetooth oferowane przez Blow to rozwiązanie dla osób, które chcą zerwać z kablami!

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email