Miesiąc dłuższy o 30 godzin?

Każdy z nas ma takie dni, że 24 godziny nie wystarczają na wszystkie aktywności, które sobie zaplanowaliśmy. A co jeśli powiemy Wam, że jednym sposobem możemy nie tylko oszczędzić 8 godzin tygodniowo, ale zdjąć ze swoich barków część codziennych obowiązków? Taką możliwość daje dieta pudełkowa Nice To Fit You.

Przygotowanie posiłków to nie tylko sam proces, ale również cała otoczka, która temu towarzyszy. Planowanie, wreszcie pójście do sklepu po produkty, żeby na koniec przyrządzić sobie danie. Do tego dochodzi nam zmywanie, układanie naczyń… Te wszystkie czynności z osobna wydają się niezbyt czasochłonnymi, jednak jeśli popatrzymy na badania – wniosek jest prosty. Tygodniowo tracimy około 8 godzin na przyrządzanie swoich posiłków.
Wszystko oczywiście się sumuje – w skali miesiąca tracimy 30 godzin, a w skali roku – aż 360. Nie ma co ukrywać – cały ten czas można wykorzystać na zdecydowanie ciekawsze rzeczy. 360 godzin to 15 dni, które możemy przeznaczyć na naprawdę długi urlop z rodziną, który pozwoli nam odetchnąć od codziennego zgiełku. Brzmi to ciekawiej niż stanie w kolejce w sklepie (i jest na pewno bezpieczniejsze z uwagi na panującą pandemię), prawda?

Wygoda, szeroki wybór i jakość. A to wszystko w jednym miejscu

No dobrze, ale z czym się to wszystko je? Nice To Fit You stawia na wygodę. Wystarczy aplikacja mobilna i możemy zaczynać przygodę, która oszczędzi nam nie tylko czas – ale też zredukuje liczbę codziennych obowiązków. Codziennie możesz wybierać z 30 różnych dań, podejrzeć prawdziwe zdjęcia podglądowe, przeczytać ich opisy, a może nawet się sugerować tym, jak jedli inni – wystarczy szybki rzut oka na oceny innych klientów.
Pamiętaj, że masz pełną kontrolę nad dniami dostaw i ilością dań, które zamawiasz na dany dzień. Pewne jest to, że o ustalonej godzinie znajdziesz pod swoimi drzwiami torbę z dietą. A wybór jest spory, bo dostępne są 3 pakiety, w obrębie których możemy żonglować między 6 różnymi dietami. Na pewno nie zawieje nudą, a zaoszczędzony czas na pewno docenimy.

Pozwól sobie zaserwować dania, a zaoszczędzony czas spędź na przyjemnościach

Podczas gdy dietetycy ułożą dla Ciebie zdrową dietę, kucharze w pocie czoła przyrządzą ciekawe dania, a kurierzy podrzucą Ci torbę z dietą tam gdzie chcesz – Ty zajmij się w tym czasie sobą. Nowa dieta – nowi my, więc dlaczego nie zacząć rozwijać swojej pasji, na którą zawsze brakowało czasu? 30 godzin miesięcznie daje nam sporo możliwości. Zbliża się wiosna, więc dlaczego nie oddać się swojej sportowej pasji i zacząć codziennie, po godzinie ćwiczyć?
Masz jakiś język, którego zawsze pragnąłeś się nauczyć? Stołując się z Nice To Fit You zdecydowanie znajdziesz na to czas. I kto wie, może włoskie danie, które Ci posmakowało, da impuls do rozpoczęcia nauki włoskiego? Nawet się nie obejrzysz, a po pół roku (180 zaoszczędzonych godzinach) będziesz w stanie mówić tym językiem.
A może wykorzystasz ten czas po prostu na chwilę ulgi, odpoczynku i relaksu? Naukowcy są zgodni – relaks jest niezwykle ważny dla naszego stanu zdrowia zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Pomaga rozładować stres i napięcie. Wszyscy jednak wiemy, że nie zawsze jesteśmy w stanie znaleźć czas na chwilę wytchnienia. Oszczędzając czas z dietą Nice To Fit You ta chwila się pojawia. A nawet parę chwil – 8 godzin tygodniowo spędzonych na relaksie zdecydowanie wyjdzie nam na zdrowie. Każdy chyba się zgodzi, że lepiej spędzić godzinę z dobrą książką na ulubionej kanapie niż poświęcając ją na stanie w sklepowej kolejce czy noszenie siatek z zakupami.
Nie oszczędzamy tylko czasu – program lojalnościowy Nice To Fit You pozwala zbierać punkty do naszej wirtualnej Skarbonki. Na przykład podczas oceniania posiłków, a im dłużej korzystasz z cateringu – tym zarabiasz więcej punktów. W dłuższej perspektywie oszczędzasz nie tylko wiele godzin miesięcznie, ale też pieniądze. 1 punkt w Skarbonce zmniejsza wartość następnego zamówienia o 1 zł.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email