Gwarancja jakości i zadowolenia

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe PERFEXIM Ltd Sp. z o.o., Sp. k. to polska firma rodzinna, która od 30 lat nieprzerwanie działa na rynku w grupie wiodących producentów branży instalacyjno-grzewczej, łazienkowej oraz sanitarnej.

Nie osiadamy na laurach, a zdobyte wyróżnienia umacniają naszą pozycję na rynku. Zainwestowaliśmy sporo środków na rozwój i modernizację, gdyż na­czelną zasadą, którą się kierujemy, jest pełna kontrola technologiczna, jakościowa i wytrzymałościowa, od momentu projektu, poprzez te­stowanie, a kończąc na wdrożeniu produktu, głównie dzięki własnemu zespołowi konstruktorów. Badania produktu przed wdrożeniem przeprowadzane są we własnym laboratorium wy­posażonym w nowoczesny sprzęt, dzięki czemu możemy je testować na każdym etapie projektowania. Część wyposażenia zostało zakupione w ramach Wielkopolskiego Regional­nego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 „Wzmocnienie potencja­łu innowacyjnego przedsiębiorstw Wielkopolski”. Fabryka grzejników płytowych w Starogardzie Gdańskim, w której na przestrzeni lat dokonaliśmy szeregu inwestycji, celem usprawnienia i przyspieszenia procesów produkcyjnych, spełniając przy tym rygorystyczne wymagania technologiczne i jakościowe, wzmocniła naszą pozycję jako producenta – mówi Artur Cebulski, wiceprezes przedsiębiorstwa PERFEXIM. Grzejniki cieszą się dużym powodzeniem, zwłaszcza że oferujemy szeroką gamę z jednoczesnym krótkim czasem realizacji. Zwiększoną moc grzewczą potwierdzają badania w renomowanej jednostce badawczej Heizung – Lüftung – Klimatechnik Stuttgart – Germany.  Do oferty firmy został wprowadzony uproszczony program doboru grzejników, którego zaletą jest intuicyjne menu, łatwa instalacja dzięki czemu w sposób przystępny można dobrać parametry grzejników.
Najważniejszym celem dla firmy jest dobro i zadowolenie klientów. Dlatego też, znaczącym momentem w historii firmy było nawiązanie współpracy z jednostka­mi badawczymi i naukowymi takimi jak: Politechnika Poznańska, INiG, OBR Cegielski, OTGS w Radomiu. Dzięki temu oferta produktowa jest w 100% niezawodna i atestowana. Nasze produkty można znaleźć w oprogramowaniu do projektowa­nia instalacji InstalSoft oraz Sankom.
Nasz towar jest obję­ty ochroną ubezpieczeniową z roz­szerzeniem o odpowiedzialność za produkt oraz oferujemy możliwość uzyskania gwarancji obiektowej. Zaufanie do nas jako przedsię­biorstwa oraz docenienie marki i produktów sprawiło, że zostaliśmy kolejny raz nagrodzeni złotym Laurem Konsu­menta 2020 w kategorii Producent i importer branży instalacyjno­-grzewczej, łazienkowej i sanitarnej, za co dziękujemy.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email