Laur Klienta – Grand Prix 2021 dla BPS Leasing S.A.

Firma BPS Leasing po raz kolejny została wyróżniona Godłem Laur Klienta w kategorii usługi leasingowe w ogólnopolskim, prestiżowym konkursie.

Tym razem spółka znalazła się w gronie zdobywców elitarnego tytułu Laur Klienta – Grand Prix 2021, który otrzymują marki posiadające kluczowe czynniki wpływające na ponowny wybór określonych produktów lub usług. Jest to potwierdzenie ugruntowującej się pozycji spółki na rynku.

 

BPS Leasing to spółka z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży leasingowej, należąca do Grupy BPS, tworzącej największe zrzeszenie banków spółdzielczych w Polsce. Do zrzeszenia należy ponad 64% wszystkich banków spółdzielczych działających na naszym rynku. Zrzeszenie BPS tworzy Bank BPS oraz 325 zrzeszonych z nim banków spółdzielczych. Spółka finansuje zarówno wszelkiego rodzaju pojazdy, jak i maszyny i urządzenia, fotowoltaikę a także, jako nieliczna na rynku, nieruchomości i lokale o przeznaczeniu komercyjnym.

Bardzo się cieszymy, że Klienci w Polsce rozpoznają spółkę BPS Leasing i niezmiennie obdarzają nas zaufaniem. Dzięki temu już po raz kolejny z rzędu możemy cieszyć się wspaniałą nagrodą, jaką jest Laur Klienta. To dla nas wyjątkowe wyróżnienie, ponieważ przyznawane jest przez obiektywne i niezależne jury. Dziękujemy za każdy głos oddany na BPS Leasing. Mogę Państwu obiecać, że tytuł jest dla nas zachętą do dalszej wytężonej pracy, a przede wszystkim do utrzymywania jakości świadczonych usług.

Tomasz Szurmak, Prezes Zarządu BPS Leasing S.A.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email