Avanti Leasing Broker – doświadczenie, pasja, doradztwo, wysoka jakość świadczonych usług finansowych

Avanti to broker leasingowy, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom każdego klienta poszukującego finansowania w swojej działalności niezależnie od branży czy finansowanego przedmiotu leasingu.

Jako niezależny broker leasingowy współpracuje z wieloma instytucjami leasingowymi i kredytowymi działającymi na terenie Polski. Finansuje zakup pojazdów, jak też środków trwałych. Wybiera dla klienta najlepsze rozwiązania dostosowane do jego aktualnych potrzeb, przeprowadza przez wszystkie formalności. Służy pomocą w trakcie trwania umowy oraz po jej zakończeniu. Dzięki stałej współpracy z dealerami oraz dystrybutorami broker oferuje wsparcie i pomaga uzyskać najlepsze ceny pojazdów i przedmiotów leasingu z różnych branż.

Doświadczony zespół i wyspecjalizowani ludzie pracujący w Avanti na co dzień pomagają dobrać każdemu klientowi najlepszą formę finansowania. Pomimo czasu w jakim się znaleźliśmy, gdzie rynek zwolnił, Avanti Finance nie zwalnia i jest dla klienta, by pomóc z finansowaniem. Klienci docenili brokera, czego konsekwencją jest otrzymanie przez niego już po raz kolejny wyróżnienia w postaci
złoty Laur Klienta 2021.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email