Libet stawia na kompleksowe rozwiązania aranżacyjne

Elastyczne usługi projektowe, dostosowanie kanałów sprzedażowych do bieżących potrzeb klientów oraz kompleksowa oferta produktowa to główne wyróżniki obecnych działań firmy Libet w ramach realizacji strategii rozwoju.

Jeden z największych polskich producentów kostki brukowej od lat konsekwentnie poszerza swoją ofertę, która obok popularnych kostek i płyt z betonu obejmuje dziś liczne materiały do realizacji obrzeży, ogrodzeń, schodów i elementów małej architektury, a także włoską ceramikę, nowoczesne oświetlenie zewnętrzne, preparaty do mocowania, pielęgnacji i renowacji betonu, czy akcesoria oraz narzędzia montażowe.
W tym sezonie notowana na warszawskiej giełdzie spółka wykonała kolejny ważny krok i rozszerzyła swoje kanały dystrybucji oparte na punktach Platinium z ogrodami wystawowymi na terenie całego kraju, o sklep internetowy www.e-otoczenie.pl. Inauguracja działalności e-commerce w kwietniu br. znakomicie wpisała się w rynkowe wyzwania związane z pandemią. Aktualnie platforma wraz z punktami stacjonarnymi zapewnia łatwość dotarcia do poszukiwanego asortymentu, praktycznych porad oraz okazyjnych rabatów. Umożliwia przy tym szybki dostęp do przydatnych usług np. projektowych. W tym roku duży nacisk położono również na ich rozwój, m.in. poprzez wprowadzanie wygodnego wariantu realizacji całej koncepcji w formie wizualizacji 3D.
Produkty wykorzystywane w projektach Libet to nie tylko design odpowiadający najnowszym trendom aranżacyjnym. W swojej ofercie firma cały czas stawia na propozycje służące rozwiązywaniu problemów współczesnego budownictwa, w tym sytuacji hydrologicznej oraz stanu powietrza: elementy ażurowe tworzące nawierzchnie przepuszczające wodę, instalacje do zagospodarowania deszczówki czy kostki o właściwościach antysmogowych. Innowacyjne podejście oraz troska o najwyższą jakość przekładają się na rosnące zainteresowanie klientów ofertą Libet, a także na konkretne wyrazy uznania, jak przyznane w tym roku złote godło w ogólnopolskim konkursie Laur Klienta 2020.
Więcej informacji o działaniach oraz asortymencie Libet na www.libet.pl oraz www.e-otoczenie.pl

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email