SONTE ze złotym Laurem Klienta 2020

Technologia jutra została doceniona już dzisiaj. Firma SONTE wdraża innowacyjne rozwiązanie w postaci inteligentnej folii LCD, które pozwala na dynamiczne zarządzanie prywatnością, niezależnie od rodzaju powierzchni szklanej. Ich działalność i nowatorskie rozwiązanie zostały nagrodzone prestiżowym złotym godłem w konkursie Laur Klienta 2020 w kategorii

SONTE zostało uhonorowane tym wyróżnieniem dzięki swojemu innowacyjnemu produktowi i zdobywaniu doświadczenia na rynku budowlanym od 2014 roku. Inteligentna folia w 99% hamuje promienie UV i 80% promienie podczerwone, co udowodnione jest badaniami przeprowadzonymi przez laboratoria SGS. Steruje się nią za pomocą pilota, włącznika na ścianie lub za pomocą systemu BMS/BAS. Właśnie te czynniki sprawiają, że jej innowacyjność wyróżnia się na tle innych produktów.
Inteligentna folia dedykowana jest przede wszystkim dla właścicieli firm, którzy chcą stworzyć w swoim biurze komfortowe warunki pracy oraz nowocześnie zaaranżować jego przestrzeń. Jednak jej szeroka funkcjonalność pozwala na zastosowanie w każdym miejscu – coraz częściej decydują się na nią osoby prywatne, które chcą chronić przestrzeń swojego domu lub mieszkania przed przechodniami i sąsiadami, a także w stylowy sposób wykończyć wnętrza.
Laur Klienta to jeden z najbardziej rozpoznawalnych konkursów, który przybiera postać zakrojonego na ogólnopolską skalę sondażu, który przynosi firmom, producentom oraz usługodawcom odpowiedź na jedno z podstawowych pytań: które firmy, produkty i usługi obecnie są liderami jakości i innowacyjności w swojej branży. Laur Klienta jest potwierdzeniem dobrej opinii Polaków o produkcie czy usłudze, formą jego zbiorowej rekomendacji.
Chciałbyś poznać możliwości innowacyjnej folii, które zostały docenione dzięki swojej jakości i innowacyjności? Skontaktuj się mailowo info@sonte-poland.pl bądź telefonicznie +48 510 123 029.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email