Polska marka na miarę najwyższych potrzeb Czworonogów

Wiejska Zagroda to polska marka, która powstała z potrzeby podania Psom i Kotom tego, co najlepsze i najzdrowsze. Karmy są tworzone z najwyższą starannością przy współpracy z dietetykami. Znajdziecie w nich składniki od lokalnych dostawców, bez dodatku zbóż, glutenu, soi, sztucznych barwników i konserwantów. To sprawia, że karmy są hipoalergiczne i zdrowe, a przy tym tak smaczne, że żaden Pies czy Kot nie jest w stanie im się oprzeć.

W ofercie Wiejskiej Zagrody znajdą Państwo pełnoporcjowe karmy suche i mokre dla psa, pełnoporcjowe karmy suche dla kota, a także przysmaki dla psów i kotów. Tworząc nasze produkty postawiliśmy sobie kilka najważniejszych wytycznych: ma być zdrowo, smakowicie i przede wszystkim w zgodzie z naturą zwierząt. Naszą szczególną motywacją do stworzenia takiej karmy były nasze własne zwierzaki. – Chcieliśmy mieć pewność, że dostaną od nas to, co dla nich najlepsze – mówi Paweł Kwiecień, jeden z założycieli marki.

U podstaw diety psa i kota leży mięso. To dlatego w karmach suchych uśmieściliśmy min. 65,5% mięsa lub ryb z dodatkiem tłuszczu i dobroczynnego oleju z łososia. Wraz z wykwalifikowanymi dietetykami zadbaliśmy także o zdrowe dodatki, które wspierają zdrowie i dobrą kondycję zwierzaka na każdym etapie życia. Dzięki temu w karmach nie znajdziecie zbóż, glutenu, soi, sztucznych barwników i konserwantów. Sprawia to także, że karma jest nie tylko zdrowa, ale także hipoalergiczna – wyeliminowaliśmy bowiem główne uczulające zwierzaki składniki, karmy są przyjazne alergikom.

Przygoda naszej marki zaczęła się od naturalnych przysmaków, które pokochały tysiące psów i kotów w Polsce. Przysmaki mają formę suszonych kawałeczków mięsa lub ryb, a jedyny proces jakiemu je poddajemy to suszenie. To dlatego są tak pyszne i mają zachęcający do zabawy zapach.

Naszą zupełną nowością są karmy suche dla kotów. To nawet 77,5% mięsa z dodatkiem tłuszczu i oleju z łososia i zredukowaną ilość węglowodanów – karma powstała w zgodzie z kocią naturą mięsożercy. Znajdziecie tu mnóstwo wyjątkowych dodatków, m.in. żurawinę, która zadba o wrażliwy układ moczowy kotów oraz jeden z najważniejszych składników diety kota – wysoki poziomu tauryny.

Cały zespół Wiejskiej Zagrody pragnie podziękować za ogromne wyróżnienie, to dla nas bardzo wiele znaczy! Z tego miejsca zapewniamy, że nieustannie poszerzamy naszą ofertę, chcąc ją ciągle doskonalić. Przyznane wyróżnienie motywuje nas, dając nam jeszcze więcej siły i energii na dalsze działania, na pewno nie spoczniemy na „laurach”!

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email