Fit-Catering 100% zdrowia, 100% eko

Dlaczego Fit-Catering?

Bez nazwy-1

 

Po pierwsze: pyszna kuchnia

Nasze diety to nie tylko odpowiednio zbilansowane posiłki dopasowane do Twoich potrzeb, ale przede wszystkim pyszna kuchnia potwierdzona opiniami naszych klientów. W przeciwieństwie do innych diet dostępnych na rynku, w Fit-Catering otrzymujesz codziennie nowe, atrakcyjne i bardzo różnorodne menu pełne smaków, które nigdy się nie powtórzy.

Po drugie: świeże, bo lokalne

Nasze pudełka to gwarancja zawsze świeżych produktów najlepszej jakości.
Większość produktów, w tym warzywa, owoce, mięso, czy jaja wykorzystywanych w naszych daniach pochodzi od lokalnych rolników.

Po trzecie: 100% zdrowia

Używamy jedynie naturalnych przypraw, soli niskosodowej, aby zmniejszyć zawartość sodu w diecie, oliwy z oliwek wzbogacającej dietę o kwasy tłuszczowe Omega-3, a cukier zastępujemy miodem z polskich pasiek lub ksylitolem.

Po czwarte: najwyższa jakość

Wiemy, że do jego zapewnienia niezbędna jest najwyższa jakość, w kwestii której nie uznajemy kompromisów. Dlatego w naszym zakładzie przestrzegamy wszelkich zasad bezpieczeństwa żywności, korzystając w codziennej produkcji z wytycznych zasad dobrych praktyk higienicznych GHP oraz dobrych praktyk produkcyjnych GMP. Do naszego zakładu wdrożyliśmy także system HACCP zapewniający najwyższy poziom bezpieczeństwa żywności, a naszą działalność prowadzimy w oparciu o pozwolenie Państwowej Inspekcji Sanitarnej nr HŻ.43230.11.2017.DCh

Doskonałą jakość naszych dań oraz najwyższy standard obsługi klienta docenili odbiorcy, którzy przyznali nam Laur Konsumenta 2020 w kategorii Odkrycie Roku. To prestiżowe wyróżnienie nie tylko bardzo nas cieszy, ale przede wszystkim stanowi motywację do jeszcze bardziej wzmożonej pracy. Zapraszamy do wypróbowania naszych posiłków – jesteśmy pewni, że ciebie również zachwycą!

Zamów już dziś na www.fitcatering.p!

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email