Moda na lustra

Lustra są idealnym wyposażeniem każdego wnętrza, a wyposażone w dodatkowe atrybuty mogą posiadać dodatkowe funkcje.

RUKE to polski producent nowoczesnych luster, obecny na rynku od ponad 30. lat. Produkty marki odznaczają się awangardowym designem i wysoką jakością wykonania. W portfolio RUKE można znaleźć szeroką gamę stylowych luster LED, wśród których są zarówno wzory modernistyczne, składające się w głównej mierze z oszlifowanej tafli, jak też lustra w stylu skandynawskim i praktyczne modele z drzwiczkami.
Marka proponuje również niezwykle eleganckie wzory w drewnianych i aluminiowych ramach, dekoracyjne lustra w stylu glamour oraz efektowne lustra Hollywood, które tworzone są dla odbiorców indywidualnych, a także profesjonalnych salonów fryzjersko-kosmetycznych. W asortymencie RUKE znajdują się ponadto funkcjonalne drewniane oraz aluminiowe szafki z lustrami LED, które tworzone są na wymiar. Wśród propozycji marki nie zabrakło luster klasycznych oraz wielu wyrafinowanych modeli w ramach, zaprojektowanych w oparciu o aktualne trendy w designie i bardzo często wykańczanych ręcznie, z dbałością o każdy detal.
Produkty marki RUKE tworzone są dla wymagających odbiorców, poszukujących bardzo eleganckich i nietuzinkowych modeli dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Klienci mają możliwość kastomizacji zamawianych modeli poprzez dobór funkcjonalnych atrybutów w postaci głośników Bluetooth, ładowarki indukcyjnej czy stacji pogody. Można także określić barwę światła, typ przełącznika, a nawet rodzaj tafli lustra.
Wszystkie artykuły z oferty RUKE powstają w nowoczesnym, zaawansowanym technologicznie zakładzie produkcyjnym w Polsce. Tworzone są z niezwykłą precyzją, również rzemieślniczymi metodami, dzięki którym możliwa jest realizacja unikatowych, zachwycających modeli szytych na miarę.
Produkty RUKE od lat cieszą się uznaniem wśród klientów w kraju i za granicą. Marka stawia na jakość i innowacje, nieustannie tworząc przepiękne wzory inspirowane aktualnymi trendami oraz naturą.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email