Wyposaż swoje wnętrze będąc online

Sklepy z wyposażeniem wnętrz na większą skalę odnotowują zainteresowanie ze strony Polaków aranżacją przestrzeni, w której mieszkają i pracują.Rozmowa z Krzysztofem Sordylem, właścicielem sklepu Decoratore.pl o miejscu, w którym znajdziemy inspirację i pomysł na urządzenie własnej przestrzeni.

– Jak wygląda specyfika waszego sklepu na rynku aranżacji wnętrz?

– Marka Decoratore stworzona została z pasji do klasycznych i eleganckich wnętrz w stylu nowojorskim. Celem naszej działalności jest zbudowanie marki, która w swojej ofercie będzie miała szeroki wybór wysmakowanych przedmiotów, które pozwolą zbudować wygodną i stylową przestrzeń. Naszym celem było otwarcie na polskim rynku takiego sklepu, w którym znaleźć będzie można asortyment nawiązujący do ponadczasowego stylu nowojorskiego w wydaniu modern classic. Decoratore to nie tylko sklep, to również miejsce, gdzie każdy znajdzie inspiracje, pomysły i rady na urządzenie własnego mieszkania czy domu.

Pomysł na powstanie naszej marki zrodził się z fascynacji różnymi stylami wnętrzarskimi, które z kolei są wynikiem licznych podróży. Kochamy piękne wnętrza i uwielbiamy otaczać się pięknymi przedmiotami w klasycznej, a zarazem nowoczesnej formie. Specjalnie dla naszych klientów selekcjonujemy ofertę, wybierając takie produkty, które sprawią, że wnętrze stanie się eleganckie, indywidualne i wyjątkowe, zachowując przy tym komfort użytkowania i racjonalną półkę cenową. W naszej ofercie można znaleźć unikatowe meble, lustra, dywany, lampy, a także tekstylia i artykuły dekoracyjne oraz wiele przedmiotów idealnych na prezent. Każdy klient naszego serwisu może liczyć na indywidualną i profesjonalną obsługę w zakresie wyposażenia, a także fachowe doradztwo i pomoc przy projektowaniu swojego wnętrza.

– W jakich kierunkach planowany jest rozwój działalności?

– Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu rynku w 2019 roku stworzyliśmy własną 300 m2 przestrzeń, w której każdy z naszych klientów może poczuć atmosferę i zobaczyć koncept wnętrz przez nas kreowanych. Nasz showroom znajduje się na południu Polski, kilka kilometrów od Bielska-Białej. Była to strategiczna i odważna decyzja z myślą o naszych klientach, także tych online, ponieważ duża przestrzeń daje więcej możliwości nie tylko dla klientów stacjonarnych, ale także dla coraz bardziej wymagających kupujących online.

– Jak wygląda dystrybucja waszego asortymentu?

Ciągły rozwój marki, a także nasza obecność w mediach społecznościowych pozwoliła nam poszerzyć zakres terytorialny działalności na obszar Europy Zachodniej oraz Środkowo-Wschodniej. Mamy ciągle rosnącą liczbę zapytań od osób prywatnych, jak również architektów, stylistów, czy dekoratorów, właścicieli hoteli, restauracji, którzy chcą stworzyć spójną przestrzeń z dbałością o każdy szczegół. Cieszy nas to bardzo, że Polacy coraz większą wagę przykładają do tego, w jakich wnętrzach mieszkają, a faktycznie mieszkamy coraz piękniej.

– Jakie działania powodują zadowolenie klientów, którzy pozostają wierni waszej marce?

– Od zawsze dbaliśmy o to, aby nasze produkty cechowała dobra jakość, a obsługa klienta była na najwyższym poziomie, co potwierdza otrzymany Laur Konsumenta – Odkrycie Roku 2020 i stawia nas w gronie najbardziej liczących się marek na rynku polskim w branży wyposażenia wnętrz. Potwierdzeniem tego jest fakt, że mamy bardzo dużą bazę klientów, którzy zaufali nam ponownie, a także polecili nas swoim znajomym. To bardzo budujące i daje energię do dalszego rozwoju marki.

– Co zatem pozostaje w strefie dalszych planów na rozwój firmy?

Stale poszerzamy nasz asortyment śledząc najnowsze trendy w branży wyposażenia wnętrz oraz kreując też własny, unikatowy styl. Staramy się koncentrować na stworzeniu w przyszłości swojej indywidualnej linii produktów, firmowanych naszą marką.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email