Pakersi –franczyza kurierska sprawdzona w 100 punktach

Już 100 partnerów prowadzących Punkty Kurierskie doceniło markę Pakersi i system franczyzowy, który Pakersi rozwinęli przez 10 lat działalności.

Z pomocą Pakersów można wysłać wszystko – od zwykłej paczki, przez lodówkę do materiału genetycznego przewożonego samolotem w suchym lodzie. To wyróżnia profesjonalne Punkty Kurierskie z tysięcy innych miejsc, w których można nadać paczkę przy okazji codziennych zakupów.

W efekcie 91% przebadanych klientów poleciłoby usługiPakersów swoim znajomym, jak wynika z badania przeprowadzonego metodą NPS w dniach 02-23.02.2020.

Pakersi w służbie klientów

Skąd tak wysokie zadowolenie? Pracownicy sieci Pakersi wykorzystują wieloletnie doświadczenie przede wszystkim służąc klientom. Na co dzień słuchają ich potrzeb i prezentują skuteczne rozwiązania.

Służba klientom zaowocowała głęboką segmentacją rynku i dostosowaniem rozwiązań logistycznych z szerokiej oferty kurierskiej i usług dodatkowych, docenianych przede wszystkim przez klientów biznesowych.

Franczyza, która działa

Dużym krokiem w rozwoju firmy było przygotowanie systemu szkoleń dla partnerów. Dzięki nim przyszli partnerzy przyjemnie i od podstaw wdrażają się w zasady rządzące rynkiem kurierskim, obsługę Punktu i kontaktów z klientami biznesowymi. Pełen trening praktyczny trwa miesiąc, co zdecydowanie wyróżnia Pakersów na tle innych sieci franczyzowych.

Efekty budzą podziw. Przy inwestycji 10 razy mniejszej niż kwota potrzebna na uruchomienie np. sklepu, restauracji czy stacji paliw. Partnerzy Pakersów każdego miesiąca generują solidne zyski. Punkt Kurierski prowadzony zgodnie z zaleceniami Pakersów przynosi miesięcznie od 5 do 20 tys. zł zysku.

Otwarty Model Franczyzowy

Na uwagę zasługuje również Otwarty Model Franczyzy stosowany przez Pakersów, który gwarantuje uczciwe podejście do partnerów prowadzących Punkty Kurierskie. Zgodnie z jego założeniami, partnerzy mają dużą swobodę działania – mogą samodzielnie ustalać cenniki czy zdobywać klientów również poza swoim rejonem.

Wszystko to pozwala zaprezentować najlepszą ofertę usług kurierskich, docenianą przez klientów. Godła takie jak Solidny Kurier i Laur Konsumenta – Odkrycie 2020 są tego najlepszym potwierdzeniem.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email