Naszą siłą są ludzie

Sieć Aptek Dr.Max w Polsce jest częścią międzynarodowej sieci przedsiębiorców, liderów na rynkach farmaceutycznych w Czechach, Polsce, Rumunii i w Słowacji.

Dr.Max posiada franczyzowe placówki apteczne na terenie całego kraju, obecnie jest ich prawie 600 w każdym, nawet najbardziej odległym zakątku Polski. Dzięki temu Dr.Max jest drugą co do wielkości, ale przy tym najszybciej rozwijającą się siecią franczyzową aptek w naszym kraju.
– Doświadczenie, zaangażowanie i troska o zdrowie pacjentów w każdym wieku – mówi Karolina Jaczyńska, dyrektor Działu Personalnego – te cele przyświecają nam każdego dnia. Nad tym pracujemy codziennie zarówno w centrali sieci, ale przede wszystkim za pierwszym stołem każdej jednej apteki franczyzowej. Od kilkunastu lat staramy się zapewniać profesjonalną opiekę farmaceutyczną i dbać o każdego pacjenta, który pojawi się w aptece sieci. Jakość obsługi jest najważniejszym czynnikiem, na który staramy się zwracać uwagę.

Nie byłoby to jednak możliwe, gdyby nie pracownicy sieci Dr.Max. – Najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie, magistrowie farmacji i technicy farmaceutyczni. To oni codziennie opiekują się swoimi pacjentami i dzięki swojej olbrzymiej wiedzy i zaangażowaniu pomagają im, kiedy ci przychodzą z różnymi problemami natury zdrowotnej. – To bardzo trudna, ale również niezwykle satysfakcjonująca praca – dodaje Karolina Jaczyńska. – I to nam pokazuje, że to ludzie są naszym największym kapitałem, cenimy ich umiejętności oraz zdolności, dotrzegamy potencjał, a także dajemy możliwości rozwoju. Staramy się również stworzyć przyjazną i uczciwą atmosferę pracy, bo dzięki temu wzrasta zaangażowanie całego zespołu fachowego.


W naszej sieci franczyzowej gwarantujemy:

jasne i czytelne warunki zatrudnienia w sieci o rozpoznawalnej marce
atrakcyjne zasady wynagrodzenia uzupełnione systemem premiowym
możliwość ciągłego rozwoju i doskonalenia własnych kompetencji poprzez udział w szkoleniach i konferencjach
szansę na budowanie atrakcyjnej ścieżki kariery
ciekawą i pewną wyzwań pracę
pakiet socjalny obejmujący ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną i kartę Multisport
możliwość udziału w dodatkowych projektach i wewnętrznych inicjatywach
bogatą ofertę benefitów

Razem tworzymy wyjątkowy zespół i to temu zespołowi nasi konsumenci przyznali Laury,
za co ogromnie dziękujemy i postaramy się nie zawieść ich zaufania.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email