Jakość i innowacja ponownie docenione – ARmedical rozpoczyna 2020 z Laurem Klienta.

1

Stabilnie w 2020 rok

Rozpoczęcie nowej dekady nagrodą będącą wiodącym odznaczeniem konsumenckim w Polsce to zwiastun kolejnego, udanego roku dla marki ARmedical. Obecna na rynku od 2008 roku firma triumfuje dzięki sukcesywnemu łączeniu jakości i innowacyjności. Ponad 1500 sklepów na terenie całego kraju oferuje dziś produkty ARmedical z zakresu zaopatrzenia ortopedycznego, rehabilitacyjnego oraz środków pomocniczych. Marka śmiało wkracza także na rynki zagraniczne, działając między innymi w Anglii, Rosji, Czechach, Słowacji, Litwie, Łotwie, Białorusi, Estonii, Rumuni czy Bułgarii – i ma apetyt na więcej.

Nowości kluczowym elementem sukcesu2

Sukces ARmedical opiera się na nieustannym podnoszeni jakości, z której słyną produkty, a jednocześnie – zorientowaniu na innowacje, niezbędne z punktu widzenia współczesnego, wymagającego konsumenta. Zwłaszcza w branży medycznej, dostarczanie funkcjonalnych i bezpiecznych rozwiązań definiuje kierunek rozwoju marki. W jej portfolio pojawiło się w minionym czasie wiele nowości docenionych przez nabywców – lekkie i komfortowe ortezy stopowe, ergonomiczne poduszki funkcjonalne, czy wreszcie – nowoczesne, aluminiowe wózki inwalidzkie. – Misją i kluczowym wyzwaniem stawianym sobie przez ARmedical na najbliższy czas, jest zorientowanie na zmieniające się potrzeby klienta. Dziś liczy się nie tylko podstawowa funkcja sprzętu, ale także detale i przemyślane elementy decydujące o komforcie codziennego użytkowania. – mówi Rafał Sedelini, członek 3zarządu ARmedical. – Dowodem innowacyjnego podejścia firmy także w zakresie komunikacji, jest aktywna obecność w mediach społecznościowych, dzięki której relacja z konsumentem jeszcze bardziej się zacieśnia, a rozpoznawalność marki wzrasta.

Solidny partner w biznesie

Model działalności ARmedical opiera się na solidnym i precyzyjnym schemacie współpracy. Dogodna realizacja i wysyłka zamówień w 24h,4 mocne wsparcie sprzedażowe i zarządzanie produkcją, dystrybucją oraz magazynowaniem wszystkich wyrobów zgodne ze standardami ISO czynią z ARmedical nie tylko jedną z bardziej rozpoznawalnych marek wśród konsumentów, ale i rzetelnego partnera biznesowego. Wybór produktów sygnowanych tą marką zapewnia rozpoznawalność, zaufanie i renomę, będąc właściwą drogą dla dystrybutorów krajowych i zagranicznych, poszukujących dobrze sprzedających się wyrobów medycznych i pomocniczych, spełniających oczekiwania coraz bardziej wymagających konsumentów.

Więcej o profilu działalności, aktualnościach i dostępnym asortymencie na https://armedical.pl/.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email